Aktualności

niedziela, 8 styczeń 2023 13:19

Rocznik 2015 - Turniej Arena Cup w Chorzowie

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W sobotę drużyna rocznika 2015 wzięła udział w turnieju "Chorzów ArenaCup" organizowanym przez "Stadion Śląski". Nasz zespół został podzielony na dwie ekipy. Część drużyny rywalizowała od godzin rannych, a pozostali reprezentowali "Gwiazdę" od południa. Wyniki bywały różne, ale najważniejsze, że wszyscy "Piłkarze" świetnie się bawili. Nie brakowało efektownych akcji i goli jak i "efektownych fauli czy upadków;-)". Najbliższy zaplanowany turniej w którym będzie można zobaczyć grę Piłkarzy z rocznika 2015 to 26 luty kiedy to będziemy gospodarzami turnieju w Halembie. "Gwiazdę" w Chorzowie reprezentowali :
Kuźnik, Kasperczyk, Ziaja, Dworakowski, Dańszczyk, Strzelec, Piekarz, Adamski, Rogacki, Pawlikowski, Franosz, Szczepanik.

wtorek, 27 grudzień 2022 14:49

Doroczny turniejów rodziców

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Dziękujemy wszystkim za udział w dorocznym turnieju rodziców. Jak zwykle sporo emocji i duże piłkarskie umiejętności.
W tym roku wygrały połączone siły rodziców roczników 2015 i 2016 z reprezentantami z roczników 2013 i 2014.
Kolejny turniej za rok! Udanej sylwestrowej zabawy życzymy już teraz wszystkim uczestnikom i kibicom.
niedziela, 4 grudzień 2022 20:11

Rocznik 2015 - Turniej w Tychach

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Podobnie jak przed rokiem wystąpiliśmy w turnieju w Tychach.
Tym razem w turnieju - to już XXIII AKADEMIA CUP 2022 -
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego wystąpił nasz zespół rocznika 2015.
Podopieczni Michała Grzywaczewskiego mają bardzo intensywny czas bowiem praktycznie co tydzień występują w jednym lub dwóch turniejach. W Tychach także zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony.
poniedziałek, 28 listopad 2022 20:59

Rocznik 2015 - Pracowity weekend

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Pracowity weekend miała nasza drużyna rocznika 2015. Podopieczni Michała Grzywaczewskiego w sobotę rywalizowali w Żorach podczas turnieju halowego, gdzie najlepszym zawodnikiem zespołu został wybrany Paweł Dańszczyk. W niedzielę natomiast kolejne emocje tym razem związane z ostatnią kolejką Ligi Żaka podczas której nasi zawodnicy odebrali pamiątkowe medale. Ekipa dalej nie zwalnia tempa i po tygodniu treningowym w najbliższą sobotę wybierają się na kolejny turniej. Tym razem będą reprezentować "Gwiazdę" w Tychach.

wtorek, 22 listopad 2022 20:08

Rocznik 2015 - 7 kolejka Ligi Skrzata

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W Lidze Żaka nasi zawodnicy z rocznika 2015 rozegrali przedostatnią kolejkę przed przerwą zimową. Nasz zespół odniósł dwa zwycięstwa, raz podzielił się punktami z rywalem, a raz musiał uznać wyższość przeciwnika. Jak widać zespół cały czas robi postępy co prezentują uzyskane wyniki, a z pewnością też dobra praca podczas zajęć treningowych również ma wpływ na podnoszenie umiejętności piłkarskich przez naszych młodych piłkarzy. W najbliższą sobotę cześć drużyny uda się na turniej halowym do Żor, a w niedzielę zakończenie Ligi Żaka.
GWIAZDĘ reprezentowali : Szczepanik (1 bramka), Adamski (3 bramki), Fojcik (2 bramki), Pawlikowski (3 bramki), Dworakowski (3 bramki), Franosz (3 bramki), Kasperczyk, Orszulak, Michalec.
niedziela, 6 listopad 2022 14:49

Rocznik 2015 - 6 kolejka Ligi Żaków

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Kolejną rundę rozgrywek Ligi Żaka mają za sobą chłopcy z rocznika 2015. W niedzielny ranek rozegrali trzy spotkania. Pokonali zespoły "Sportowe Katowice" oraz "Spartę" Katowice, a ulegli ekipie "Victorii" też z Katowic. Cieszy z pewnością fakt, iż chłopcy z meczu na mecz zaczynają grać bardziej zespołowo choć są momenty kiedy podejmują jeszcze złe decyzje ale z racji wieku mają do tego pełne prawo. Za tydzień w związku z długim weekendem rozgrywki są odwołane.
Dzisiaj bramki zdobyli : Adamski 4, Pawlikowski 4, Szołtysek 4, Orszulak 1, Kuźnik 1. 
"Gwiazdę" reprezentowali : Kuźnik, Adamski, Pawlikowski, Szołtysek, Orszulak, Dworakowski, Szczepanik, Franosz, Kasperczyk, Cichoń, Michalec.

poniedziałek, 24 październik 2022 19:22

Rocznik 2015 - 5 kolejka Ligi Żaków

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W niedzielny ranek kolejną rundę zmagań Ligi Żaka mają zawodnicy z rocznika 2015. W niedzielę przyszło nam rywalizować z Szkołą Mistrzostwa Sportowego z Rudy Śląskiej, TP "Jastrząb" Bielszowice oraz "Stadionem" Chorzów. W trzech spotkaniach odnieśliśmy dwa zwycięstwa, a raz musieliśmy uznać wyższość rywala. Szczególnie mógł się podobać mecz z zespołem "Stadionu" ponieważ każdy z zawodników pokazał "swoje dobre strony -:). Cieszy też występ chłopców którzy nie dawno dołączyli do naszej drużyny Michała Orszulaka i Wojtka Strzelca. Michał grając bez tremy zdobył trzy bramki, a Wojtek świetnie radził sobie w grze obronnej... tylko tak dalej Piłkarze...
W przyszłą niedzielę nastąpi przerwa w rozgrywkach.
GWIAZDĘ REPREZENTOWALI:
Kuźnik - Ucman (4 bramki), Adamski (4 bramki), Dworakowski, Szczepanik (1 bramka), Orszulak (3 bramki), Strzelec (1 bramka), Cichoń, Danszczyk.

wtorek, 18 październik 2022 18:40

Rocznik 2015 - IV kolejka Liga żaków

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Kolejne spotkania w Lidze Żaka mają za sobą chłopcy z rocznika 2015. W niedzielny poranek przyszło im rywalizować z zespołami AKS "Mikołów", APN Siemianowice i TP "Jastrząb" Bielszowice. Po dobrej grze w każdym spotkaniu nasi chłopcy zgromadzili komplet punktów, strzelając 14 bramek, a tracąc 7. Najlepszym strzelcem w tym dniu był Szymon Pawlikowski z 6 golami na koncie. Cieszy fakt, że widać postęp w grze drużyny. Warto dodać, że dobrze wygląda współpraca zespołu z Szymonem i Kubą którzy na co dzień trenują w roczniku starszym. Za tydzień kolejna niedziela rywalizacji i kolejne emocji na obiektach FootballON.
"Gwiazdę" reprezentowali :
Kuźnik, Szczepanik, Franosz, Kasperczyk, Suchan (1 bramka), Pawlikowski (6 bramek), Kaiser (3 bramki), Adamski (3 bramki), Dworakowski, Ucman (1 bramka), Rogacki.

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj