Aktualności

poniedziałek, 20 listopad 2023 19:51

Rocznik 2015 - Podsumowanie ligi

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Rocznik 2015 ostatnia kolejkę Ligi Żaków ma za sobą. Nasze dwie drużyny, które były wystawiane co tydzień rywalizowały na boiskach football-on przez dziesięć tygodni, dostarczając dużo emocji. Jak to bywa w tej kategorii wiekowej, padało dużo bramek, bywało że ręce składały się same do oklasków, ale oczywiście były też sytuację nad którymi trzeba cały czas pracować. Nasza drużyna ma jasno postawiony cel, póki co nie wynik jest ważny, a ciągły rozwój. Już za tydzień rozgrywamy Turniej, który również odbędzie się na boiskach football-on i będzie on taka nagroda jak i podsumowaniem wszystkich meczy które zostały rozegrane na tych obiektach

niedziela, 8 październik 2023 09:41

Rocznik 2015 - Grała liga

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Kolejny udział w Lidze Zakow drużyna rocznika 2015 ma za sobą. Jak co tydzień ze względu na frekwencję wystawiamy dwie drużyny, aby każdy z młodych zawodników miał możliwość rozwijania swoich umiejętności. Zapraszamy każdego, który chce dołączyć do Naszej drużyny na treningi.

Jutrzejszy dzień również zapowiada się bardzo ciekawie. Zapraszamy wszystkich na godzinę 14:00 na Hale MOSiR w Halembie, gdzie odbędzie się dużo atrakcji i zabaw dla dzieci, natomiast o godzinie 16:00 pierwsza drużyna rozegra swój pierwszy mecz przed własną publicznością w tym sezonie.

Liczymy na Wasze wsparcie

sobota, 9 września 2023 19:45

Rocznik 2015 - Niecodzienny trening

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Pożegnanie Trenera Michała i super mobilizacja rodziców rocznika 2015 od takich słów warto rozpocząć ten post. Z jednej strony smutek, odchodzi trener, który od najmłodszych lat szkolił chłopców z rocznika 2015, z drugiej strony satysfakcja z wykonanej dobrze pracy, ponieważ postępy, które zostały zrobione z młodymi Gwiazdorami pozwalają patrzeć pozytywnie w przyszłość. Dodatkowo mobilizacja, której nie można było sobie wyobrazić. Liczne przybycie rodziców pozwoliło na rozegranie turnieju. Rodzice połączeni że swoimi pociechami, dzielnie walczyli na każdym metrze boiska. Turniej odbywał się w przyjaznej atmosferze, humory dopisywały za co bardzo dziękujemy
Trenerze Michale Grzywaczewski rocznik 2015 dziękuję!!! Nie mówimy żegnaj, lecz do zobaczenia!!! Życzymy dużo wytrwałości w szkoleniu innych grup Gwiazdowych oraz czerpania z tego przyjemności

 

sobota, 9 września 2023 19:43

Nabory trwają....

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Przypominamy - trwają nabory do naszych wszystkich grup młodzieżowych.

Czekamy na chętnych z roczników od 2010 do 2019!

Więcej - 504 197 289

niedziela, 3 września 2023 20:35

I Festiwal Sportu i Rekreacji

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W sobotę na wireckim targowisku odbył się I festiwal sportu i rekreacji w Rudzie Śląskiej. Imprezę zorganizowała Fundacja Wspierania Transformacji Regionu Silesia Future. Wśród blisko 30 klubów, które pojawiły się na imprezie swoje stanowisko miała także SRS Gwiazda. W I części prezentowaliśmy zajęcia dla dzieci i młodzieży, a w drugiej z kolei naszą sekcję nordic walking Malinowe Gwiazdy. Dziękujemy za zaproszenia i mamy nadzieję do zobaczenia za rok!

poniedziałek, 3 lipiec 2023 21:47

W lipcu zapraszamy na treningi otwarte

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
U nas nie ma przerwy.
Dzieci z roczników 2015 -2016 i 2017 spędzające wakacje w domy zapraszamy na treningi.
Treningi mają charakter otwarty zarówno dla dzieci które już trenowały w klubie i jak do wszystkich, którzy dopiero chcą rozpocząć grę w piłkę w klubie.
Zapraszamy
poniedziałek, 5 czerwiec 2023 19:29

Rocznik 2015 - Podbój Chudowa

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W sobotę zawodnicy z roczników 2015 i 2016/17 wzięli udział w turnieju organizowanym przez "Gwiazdę" Chudów. Podopieczni Michała Grzywaczewskiego oprócz rywalizacji na boisku mogli skorzystać z innych atrakcji przygotowanych przez organizatora turnieju, a "finałem" turnieju była kąpiel w pianie, którą udostępnili miejscowi strażacy. Mnóstwo grania, zabawy... oby więcej takich imprez turniejowych. Brawa dla "Gwiazdy" Chudów za świetną organizację. Mieliśmy okazję wystawić po dwie drużyny w obu rocznikach. Organizatorzy wyróżnili w roczniku 2015 Maćka Michalca i Szymona Rogackiego, a w grupie 2016 Filipa Kasprzyka i Bartka Jaskólskiego. Gratulacje dla chłopaków jak i całej drużyny.

niedziela, 14 maj 2023 20:38

Gramy 1x1

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Gwiazda Ruda Śląska przystąpiła do nowego projektu Polskiego Związku Piłki Nożnej - Ogólnopolskiego Turniej 1x1. Cała Polska wybiera najlepszych zawodników w grze jeden na jednego.

Pierwszym etapem są eliminacje na etapie klubu.

W piątek podczas treningu jako ostatni przeprowadzili turniej trenerzy w roczniku 2015.

Trener Michał Grzywaczewski zorganizował eliminacje turnieju "1x1" w roczniku 2015. Nie brakowało emocji, pięknych dryblingów i po około 3 minuty siły zawodników ? Super zaangażowanie każdego z uczestników, a zwycięzcą został Jakub Kaiser który po wyrównanym 4-minutowym boju pokonał Szymona Pawlikowskiego. Zawodnikom którzy zajęli miejsca od 3 do 8 też należą się brawa. Mateusz "Ściana" Dworakowski mimo że nie przegrał żadnego z pojedynków musiał zadowolić się miejscem w środku stawki. Nic tylko cieszyć się z postępów naszych zawodników i czekać na kolejne sukcesy.

Oprócz Jakuba Kaisera Gwiazdą w pozostałych kategoriach wiekowych reprezentować będą - w roczniku 2012 Marcel Jaskóła, w rocznika 2013 - Dawid Macha i w roczniku 2014 Jakub Głąbik.

W czerwcu odbędzie się II faza turnieju.

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj