Rocznik 2014 – Gwiazda na Orzeł Mokre Cup 2022!

W sobotę, drużyna z rocznika 2014 prowadzona przez trenera Daniela Jagodzińskiego wzięła udział w mocno obsadzonym turnieju organizowanym przez klub Orzeł Mokre na hali MOSIR w Zabrzu. W turnieju wzięło udział 17 drużyn, które zostały podzielone na 3 grupy. Nasi chłopcy zajęli w swojej grupie 2 miejsce, ale warto dodać, że do 1 pozycji zabrakło nam tylko 1 bramki. W pierwszej fazie zanotowaliśmy 4 zwycięstwa i 1 porażkę, z późniejszym zwycięzcą turnieju – Juventusem Piekary Śląskie.

W drugiej rundzie spotkaliśmy się z drużynami, które w swoich grupach zajęły 2 miejsca i stanęliśmy do walki o miejsca 4-6. Ostatecznie po 1 zwycięstwie i 1 porażce w fazie finałowej, zameldowaliśmy się na 5 pozycji na 17 ekip biorących udział w turnieju, co jest bardzo dobrym wynikiem. Gratulacje dla drużyny!

Warto dodać, że najlepszym zawodnikiem drużyny w całym turnieju został wybrany Kuba Kaiser – gratulacje!
Wystąpiliśmy w składzie: Bawoł, Głąbik, Kaiser, Kruków, Malcharek, Pawlikowski, Wolicki, Wołowski, Zboch.

Podziękowania należą się także kibicom i rodzicom, którzy nieśli drużynę energicznym dopingiem, a także organizatorom, którzy zapewnili sprawny przebieg turnieju