Aktualności

sobota, 26 listopad 2022 13:47

Kupujesz w internecie? Pomóż nam przy okazji zakupów!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Black Friday – który czasem rozrasta się w cały Black Week – to szansa, by w przystępnej cenie kupić i te najpotrzebniejsze, i te dające frajdę rzeczy. ??️? Sami mamy zamiar z tego skorzystać! ? A Ty? Szykujesz już listę potrzeb i zachcianek? ?
Jeśli tak, to mamy prośbę: pamiętaj o nas! Z FaniMani.pl możesz łatwo znaleźć najbardziej atrakcyjne okazje w ponad 1600 sklepach internetowych – i zrobić zakupy z darowizną, która pomoże nam działać! ☺️
Wejdź na ? fanimani.pl/okazje/, zgarnij świeżutkie kody rabatowe i informacje o promocjach – i pomagaj! ? https://fanimani.pl/srsgwiazda/
niedziela, 11 września 2022 13:02

Szkółka piłkarska - nabory trwają

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Trwają nabory do naszej szkółki piłkarskiej
Zachęcamy do udziału w treningach
Prowadzimy nabory do zespołów
2011/2012 oraz 2013, 2014, 2015, 2016 oraz grupy naborowej 2017-2018!
Pierwsze treningi są nieodpłatne aby sprawdzić jakość naszych zajęć
Zapraszamy - dodatkowe informacje - 504 197 289
środa, 7 września 2022 17:28

Sportowe Wakacje Plus

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Fundacja Lotto ogłosiła wyniki konkursu Sportowe Wakacje +. Otrzymaliśmy dotację w wysokości 35 000,00 zł na refundację kosztów związanych z organizacją obozu w Węgierskiej Górce. Zgodnie z Regulaminem konkursu środki przeznaczymy na bieżącą działalność statutową tj. m.in. zakup sprzętu sportowego dla grup młodzieżowych, pokrycie kosztów udziału w rozgrywkach ligowych i turniejach, wynajem bazy na zajęcia sportowe

sobota, 6 sierpnia 2022 10:40

Obóz w Węgierskiej Górce kończymy zadowoleni

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Obóz roczników 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 i 2014. Dobiega końca. Brawa dla wszystkich zawodników, ponieważ zachowanie oraz zaangażowanie na treningach było na najwyższym poziomie.

Obóz sportowy charakteryzuje się ciężką pracą i tak było tym razem, jednak trzeba pamiętać, że wyniki i dobrą grę buduję atmosfera, której nie brakowało na obozie.
Poza treningami, chłopaków czekało wiele atrakcji, między innymi wyjście do aquaparku, spacery nad rzekę i w góry. Był to czas, w którym było można się rozerwać ale także zintegrować. 
Na prośbę młodszych zawodników został utworzony turniej w FIFE 2022 w którym wszystkie drużyny zaprezentowały wysoki poziom. Nie tylko piłką człowiek żyje więc wieczorami graliśmy w ping ponga oraz piłkarzyki  Dodatkowo dużo emocji było w ostatniej gierce treningowej, w której udział brali trenerzy, jak sami stwierdzili, kiedyś było łatwiej grać w meczach z zawodnikami, teraz nie ma mowy o graniu na pół gwizdka
Jak to na obozach bywa, obowiązkowo zawodnicy, którzy byli pierwszy raz przechodzą chrzest. Chłopakom Gratulujemy odwagi 
Najważniejsze jest zdrowie i cieszy fakt że wracamy cali i zdrowi 

Jest to krótkie podsumowanie obozu, a wspomnienia zostają z nami na długo

Rodzicom dziękujemy za zaufanie, mamy nadzieję że za rok w tym samym składzie zobaczymy się na obozie

Węgierska Górka, Fresco dziękujemy bardzo za wszystko, za posiłki, które dodawały nam kopa w zajęciach sportowych, za dostęp do boisk i za przyjazna atmosferę

niedziela, 31 lipiec 2022 10:13

Obóz w Węgierskiej Górce rozpoczęty

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W sobotę rozpoczęliśmy obóz sportowy. W tym roku nasze zespoły przez tydzień przygotowywać się będą w Węgierskiej Górce. Póki co pogoda jak wszędzie na Śląsku deszczowa. Miejmy nadzieję, że od jutra będzie już słonecznie - póki co za zami pierwsze jednostki treningowe w ''angielskiej pogodzie."

niedziela, 26 czerwiec 2022 17:04

Zakończenie sezonu w sportowo rekreacyjnym wydaniu

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Po dwóch latach przerwy ponownie mogliśmy się spotykać, aby aktywnie zakończyć mijający sezon.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczki za reprezentowanie naszych barw. Rodzicom za zaufanie i pomoc oraz trenerom za wkład pracy w rozwój naszych podopiecznych.
Dziękujemy także posłowi Markowi Wesołemu za pomoc w naszym funkcjonowaniu i rozwoju.
Mamy nadzieję, że miło spędziliście popołudnie. Od sierpnia wracamy do regularnych zajęć treningowych.
Impreza została dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach zadania "Sportowe godziny dla rodziny".
czwartek, 9 czerwiec 2022 18:50

Trwają nabory do najmłodszej grupy 2017 - 2018

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Trwają nabory dla naszej grupy najmłodszej szkółki piłkarskiej.
Najbliższe treningi -
Piątek Godz. 16.00 - boisko przy SP nr 24 w Halembie (w przypadku deszczowej pogody trening odbędzie się w hali sportowej szkoły SP nr 24)
Wtorek Godz. 16.30 - Hala MOSiR w Halembie (obok Aqudromu)
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2017 - 2018!
poniedziałek, 30 maj 2022 20:12

Rocznik 2013 - Turniej w Bielszowicach za nami

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W końcówce maja rozpoczęliśmy serię turniejów, na które została zaproszona nasza drużyna rocznika 2013. Na dobry początek wybraliśmy się do Bielszowic, gdzie rozegraliśmy 9 spotkań na bardzo wysokim poziomie. Zawodnicy otrzymali na koniec pamiątkowe medale.
Przypomnijmy, że dzień wcześniej nasi zawodnicy wygrali kolejny mecz w roczniku starszym. Przeciwnikiem była drużyna Kamionki Mikołów. Do końca rozgrywek ligowych pozostały 2 mecze domowe. Nie będzie to jednak koniec emocji - podopiecznych Bartosza Siadula oraz Wiktora Grzywaczewskiego czekają mocno obsadzone turnieje w Nowym Targu czy Mikołowie - Mokre.

 

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj