Aktualności

sobota, 23 kwiecień 2022 17:36

Rocznik 2013 - Kolejne gry za nami

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W sobotę nasz zespół rocznika 2013 rozegrał kolejny turniej w ramach Ligi Żaków. Jak zwykle było mnóstwo emocji i kolejnych nowych doświadczeń⚽️  W zakończonej kolejce udało nam się wygrać wszystkie spotkania. Natomiast we wtorek wznawiamy rozgrywki ligowe w roczniku 2012. W Nowym Bytomiu podejmować będzie drużynę GKS Gieksa Katowice.

piątek, 25 marzec 2022 08:39

Oferta wakacyjna SRS Gwiazda - obóz sportowy plus półkolonie

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Jak co roku w czasie wakacji planujemy organizację aktywności sportowych dla dzieci. Planujemy organizację dwóch turnusów półkolonii stacjonarnych - 27 czerwca do 1 lipca (wersja otwarta dla wszystkich dzieci - szczegóły wkrótce) oraz w terminie 8 do 12 sierpnia półkolonie piłkarskie dla dzieci z roczników 2014 - 2015 - 2016 (szczegóły także wkrótce).

Aktualnie prezentujemy ofertę obozu wyjazdowego piłkarskiego SRS Gwiazda

poniedziałek, 21 marzec 2022 20:33

Rocznik 2013 - Liga

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W sobotę rozegraliśmy pierwsze spotkania w ramach Ligi Żaków w kategorii 2013. Dobra zabawa i ogromne zaangażowanie zawodników z rocznika 2013 dało dużo radości z gry, co pozwoliło nam osiągnąć pozytywny wynik. Już za tydzień kolejne mecze na obiektach FootballOn.

niedziela, 30 styczeń 2022 18:13

Rocznik 2013 - Gwiazda wygrywa Memoriał im. Stanisława Grzywaczewskiego

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Zespół Gwiazdy Ruda Śląska wygrał tegoroczny Memoriał im. Stanisława Grzywaczewskiego.

Rywalizowały zespoły rocznika 2013. W finale podopieczni Wiktora Grzywaczewskiego wygrali w rzutach karnych z TP Jastrząb. W finale zagrały dwa najlepsze zespoły w rywalizacji.

Dziękujemy za udział w turnieju oraz rodzicom za pomoc w organizacji turnieju. Za tydzień kolejny turniej i kolejny Memoriał - tym razem zespoły rocznika 2014 zagrają w turnieju poświęconym pamięci Dawida Hajnca.

piątek, 28 styczeń 2022 18:24

Rocznik 2013 - Memoriał im. Stanisława Grzywaczewskiego

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W niedzielę w hali MOSiR w Halembie odbędzie się kolejny turniej w ramach cyklu Gwiazda Cup. Tym razem na parkiecie pojawi się 8 zespołów rocznika 2013 i młodszych. Będzie to zarazem Memoriał im. Stanisława Grzywaczewskiego - turniej co roku odbywa się w ramach naszego cyklu.

Dodajmy tylko że w grupie A zagrają AKS Mikołów, TP Jastrząb Bielszowice, KKP Mikołów oraz drugi zespół Gwiazdy a w grupie B wystąpią RTS Odra Koźle, MKS Pogoń Ruda Śląska, Football4pro Szkółka Piłkarska oraz pierwszy zespół Gwiazdy. Zapraszamy do hali.

 
poniedziałek, 24 styczeń 2022 19:42

Rocznik 2013 - Awans do finału ligi

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Miniony weekend był bardzo pracowity dla drużyny rocznika 2013. W sobotę drużyna rozgrywała aż dwa turnieje ligowe w ramach Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu. Komplet zwycięstw w tych turniejach przyniósł awans do wielkiego finału ligi rocznika 2013. W spotkaniu finałowym zagrają dwa najlepsze zespoły po zakończeniu rozgrywania ligowych turniejów. Tym samym w weekend 5-6 lutego Gwiazda zagra w finale ligi z Fortecą Świerklany. Gratulujemy zawodnikom i trenerom. Dodajmy, że w niedzielę chłopcy stoczyli wyrównane pojedynki z rok starszymi kolegami w turnieju Gwiazda Cup.

niedziela, 9 styczeń 2022 18:26

Rocznik 2013 - Udany ligowy start

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Dzisiaj swój debiut w rozgrywkach futsalowych zaliczył rocznik 2013. Rozegrali oni dzisiaj dwa spotkania w ramach Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu i oba zakończyły się wygraną. Podopieczni Bartosza Siadula i Wiktora Grzywaczewskiego rozegrali bardzo dobre spotkania, gdzie dominowała gra zespołowa, czego efektem było zdobycie aż 20 bramek, przy tylko 2 straconych.
Przed młodymi adeptami naszego stowarzyszenia kolejne spotkania w ramach Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu oraz turniej w Rudzie Śląskiej-Bielszowicach, który odbędzie się już w następny weekend.
niedziela, 2 styczeń 2022 11:11

Zapraszamy do udziału w naszych turniejach w Halembie

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Zapraszamy do udziału w naszym dorocznym cyklu turniejów halowych, które odbędą się w hali MOSiR w Halembie.

Strona 1 z 7
© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj