Rocznik 2011 - Trening w komnacie... solnej!

Czwartkowy trening naszej drużyny rocznika 2011 odbył się w nietypowym miejscu - zajęcia odbyły się w Komnacie Solnej w... Halembie. Skorzystaliśmy z zaproszenia właściciela firmy Pana Grzegorza Franosza. Komnata solna robi niezapomniane wrażenie - dzięki cegłom solnym z pakistańskiej soli kamiennej, specjalnym urządzeniom oraz baśniowym wnętrzom. W Komnacie Solnej panuje specyficzny mikroklimat, który korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne. Nasi zawodnicy uczestniczyli w specjalnej sesji w której m.in. uczyli się prawidłowego oddychania.

Polecamy i zapraszamy do skorzystania z oferty Komnaty Solnej - http://komnatasolna.pl/

Dla naszych zawodników na pewno nie była to ostatnia wizyta w tym wyjątkowym miejscu.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN