Rocznik 2010 - Dwa zwycięstwa

W pierwszym meczu podejmowaliśmy jako gospodarz Pogoń Ruda Śląska. Już w 15 sekundzie meczu wyszliśmy na prowadzenie i do samego końca spotkania kontrowaliśmy sytuację na boisku stwarzając sobie kolejne sytuacje na strzelenie bramki. Zarówno w tym meczu jak i w meczu drugiej drużyny brakowało świeżości co przełożyło się na wolniejsze podejmowanie decyzji, niedokładności oraz zabrakło szybkości u naszych zawodników. Mimo to w obu spotkaniach zobaczyliśmy kilka ładnie rozegranych akcji na dobrym tempie, a niektóre z nich zakończyły się golem dla naszej drużyny. 

W drugim meczu w Siemianowiach Śląskich początek nie był najgorszy lecz bramka zdobyta na 2-5 rozluźniła nasze młode gwiazdy co wykorzystali zawodnicy MKS SIemianowiczanki. Zabawa z tyłu dwukrotnie skończyła się utratą bramki. Tym samym do ostatniego gwizdka sędziego musieliśmy walczyć o korzystny wynik co nie było łatwe ponieważ tego dnia z bardzo dobrej strony zaprezentował się zarówno bramkarz rywali jak i Dawid Gąsior. Był to mecz walki z wymagającym przeciwnikiem w którym mimo widocznego zmęczenia dobrze sobie poradziliśmy i trzy punkty zabraliśmy do Rudy Śląskiej.

SR-S Gwiazda 16-5 Pogoń Ruda Śląska

MKS Siemianowiczanka  6-7 SR-S Gwiazda

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN