Rocznik 2010 - Turniej z okazji Dnia Dziecka

Mały niedosyt w szeregach naszego zespołu.

W Rybniku odbył sie turniej z okazji dnia dziecka który zakończyliśmy na drugim miejscu. We wszystkich czterech rozegranych meczach byliśmy drużyną która przeważała i stwarzała sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych o czym świadczą wyniki spotkań wszystkich drużyn. Niestety konsekwencji oraz chłodnej głowy zabrakło w trzecim meczu, w którym po trzech kontrach drużyny przeciwnej przegraliśmy jedną bramką. Nerwowość w drugiej połowie spowodowana decyzjami sędziego oraz niepotrzebną presją z trybun zdekoncentrowała naszych zawodników. Zajęte miejsce tego dnia to rzecz drugorzędna bo gra naszej drużyny dłuższymi momentami mogła sie wszystkim podobać. Najlepszym zawodnikiem został Szymon Robełek natomiast w dwóch konkursach które odbyły się pomiędzy meczami byliśmy bezkonkurencyjni. W prowadzeniu piłki na czas najlepszy okazał sie Dawid Piperek który minimalnie wyprzedził Szymona Zielińskiego. Zarówno w prowadzeniu piłki jak i żonglerce w której wszystkim zaimponował zdobywca pierwszego miejsca Grzgorz Janus przewaga była ogromna. " Wszyscy razem GWIAZDAAA 2010! "

SR-S Gwiazda 19-1 Champions Orzesze
SR-S Gwiazda 9-0 Concordia Knurów
SR-S Gwiazda 2-3 Fundacja Espanola
SR-S Gwiazda 8-3 Champions Rybnik

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN