Rocznik 2009 - Ostatnia kolejka za nami

Wszystko co dobre kiedyś się kończy....
Takimi słowami podsumować możemy sezon wykonaniu Gwiazdy rocznika 2009 występującej w Lidze Orlika. Nasza drużyna walczyła na dwóch płaszczyznach ligi, w pierwszej grupie i trzeciej. Wczorajszego dnia rozegraliśmy dwa ostatnie mecze. W pierwszej grupie pokonujemy Uranie Ruda Śląska 2:18 i ostatecznie zajmujemy 2 miejsce zdobywając 49pkt tyle samo punktów co pierwszy SMS Ruda Śląska. Możemy pochwalić się najlepszym stosunkiem bramkowym w lidze strzelając najwięcej bramek że wszystkich drużyn 204 oraz tracąc najmniej 34. Pozostał lekki niedosyt, jednak 16 zwycięstw 1 remis 1 porażka (w pierwszym meczu) powoduje iż należą się duże brawa dla naszego zespołu. Najwyższe zwycięstwo odnotowaliśmy jako gospodarz pokonując Uranie Ruda Śląska 20:2.W trzeciej grupie jako gospodarz pokonujemy Józefke Chorzów 6:1, ostatecznie sezon kończymy na 7 miejscu uzyskując 24 pkt strzelając 85 bramek przy czym tracimy 102. Najwyższe zwycięstwo w tej grupie odnotowaliśmy z Orlikiem Ruda Śląska wygrywając 2:12. Najwięcej bramek z naszej drużyny zdobył Oskar Rogosz pokonując bramkarzy aż 75 razy. Jednak na wyniki nie składają się tylko zdobyte bramki ale także gra obronna, która naprawdę spisywał się dobrze. Chcieliśmy bardzo podziękować zawodnikom za zaangażowanie oraz za godne reprezentowanie barw Gwiazdy, jednocześnie mamy nadzieję iż poprzeczkę podniesiemy sobie jeszcze wyżej, rozpoczynając już od czwartkowego treningu, który odbędzie się na Nowym Bytomiu o godzinie 17:30. Zapraszamy również nowych zawodników, którzy chcieliby spróbować swoich sił w drużynach Gwiazdy. Przypominamy rodzicom o zapisywanie się na zakończenie sezonu, które odbędzie się w restauracji Parkowej w Bielszowicach.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN