Juniorzy - Gwiazda SMS Ruda Śląska - UKS II Ruch Chorzów 1-4

Mecz naszych juniorów z liderem UKS Ruch miał zdecydowanie inny przebieg niż sugeruje wynik. Praktycznie do 35 minuty wszystko toczyło się zgodnie z planem rudzian. Prowadzili po bramce Macieja Mazura. Niestety kluczowym momentem była sytuacja po której goście zdobyli wyrównującą bramkę. Przy interwencji ucierpiał Miłosz Lis i do bramki wszedł zawodnik z pola Karol Byrski. Goście szybko po strzale z dystansu zdobyli drugiego gola. Co gorsza tuż na początku drugiej połowy po kolejnych błędach naszej defensywy było już 1-4! Goście zamieniali każdą sytuację na bramkę mimo że mecz miał wyrównany przebieg. Gwiazda SMS zaczęła atakować i stwarzać kolejne sytuacje, po których powinien być co najmniej remis. Niestety nie potrafiliśmy zdobyć bramki. Przegrywamy 1-4 chociaż gra była dużo lepsza niż wynik.