Terminarz

Kolejka nr 13
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 4:1 UKS RUCH CHORZÓW
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 3:2 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
KS HETMAN 22 KATOWICE 3:2 MKS GÓRNIK WESOŁA
LKS ORZEŁ MOKRE 5:0 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 3:0 GKS WAWEL WIREK
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2:0 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
KS KAMIONKA MIKOŁÓW 4:0 UKS SZOPIENICE
Kolejka nr 12
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 5:1 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
GKS WAWEL WIREK 0:2 LKS ORZEŁ MOKRE
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:1 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
MKS GÓRNIK WESOŁA 1:1 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
UKS SZOPIENICE 3:0 KS HETMAN 22 KATOWICE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 3:1 KS KAMIONKA MIKOŁÓW
UKS RUCH CHORZÓW 0:4 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 11
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 4:2 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2:0 MKS GÓRNIK WESOŁA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2:4 UKS SZOPIENICE
KS HETMAN 22 KATOWICE 1:5 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
LKS ORZEŁ MOKRE 6:3 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
UKS RUCH CHORZÓW 0:5 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
KS KAMIONKA MIKOŁÓW 1:0 GKS WAWEL WIREK
Kolejka nr 10
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 4:2 LKS ORZEŁ MOKRE
UKS SZOPIENICE 5:1 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 2:2 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 3:0 KS KAMIONKA MIKOŁÓW
GKS WAWEL WIREK 2:2 KS HETMAN 22 KATOWICE
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 7:0 UKS RUCH CHORZÓW
MKS GÓRNIK WESOŁA 2:0 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 9
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 4:2 UKS SZOPIENICE
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2:1 GKS WAWEL WIREK
KS HETMAN 22 KATOWICE 2:2 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 0:3 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
KS KAMIONKA MIKOŁÓW 3:2 LKS ORZEŁ MOKRE
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:1 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
UKS RUCH CHORZÓW 0:4 MKS GÓRNIK WESOŁA
Kolejka nr 8
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2:0 KS KAMIONKA MIKOŁÓW
UKS SZOPIENICE 4:0 UKS RUCH CHORZÓW
GKS WAWEL WIREK 3:1 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
LKS ORZEŁ MOKRE 6:0 KS HETMAN 22 KATOWICE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 0:4 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
MKS GÓRNIK WESOŁA 1:2 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 0:1 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
Kolejka nr 7
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 0:3 GKS WAWEL WIREK
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2:3 LKS ORZEŁ MOKRE
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 3:1 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
KS HETMAN 22 KATOWICE 0:2 KS KAMIONKA MIKOŁÓW
MKS GÓRNIK WESOŁA 1:3 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
UKS RUCH CHORZÓW 0:3 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
UKS SZOPIENICE 1:1 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
Kolejka nr 6
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 5:0 KS HETMAN 22 KATOWICE
UKS SZOPIENICE 1:1 MKS GÓRNIK WESOŁA
LKS ORZEŁ MOKRE 5:1 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
GKS WAWEL WIREK 3:0 UKS RUCH CHORZÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 3:0 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 1:3 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
KS KAMIONKA MIKOŁÓW 1:2 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
Kolejka nr 5
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 0:3 LKS ORZEŁ MOKRE
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:3 GKS WAWEL WIREK
UKS SZOPIENICE 1:8 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
MKS GÓRNIK WESOŁA 1:4 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 1:3 KS HETMAN 22 KATOWICE
UKS RUCH CHORZÓW 0:2 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
KS KAMIONKA MIKOŁÓW 2:2 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
Kolejka nr 4
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 6:1 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
GKS WAWEL WIREK 2:1 MKS GÓRNIK WESOŁA
KS HETMAN 22 KATOWICE 3:1 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 5:1 UKS SZOPIENICE
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 1:1 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
KS KAMIONKA MIKOŁÓW 2:1 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
LKS ORZEŁ MOKRE 7:0 UKS RUCH CHORZÓW
Kolejka nr 3
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 8:2 KS HETMAN 22 KATOWICE
UKS SZOPIENICE 3:0 GKS WAWEL WIREK
MKS GÓRNIK WESOŁA 2:2 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 0:2 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 0:7 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
UKS RUCH CHORZÓW 1:12 KS KAMIONKA MIKOŁÓW
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:4 LKS ORZEŁ MOKRE
Kolejka nr 2
LKS ORZEŁ MOKRE 2:0 MKS GÓRNIK WESOŁA
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 3:1 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
GKS WAWEL WIREK 3:2 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
KS HETMAN 22 KATOWICE 6:0 UKS RUCH CHORZÓW
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 1:0 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 6:3 UKS SZOPIENICE
KS KAMIONKA MIKOŁÓW 5:2 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
Kolejka nr 1
UKS RUCH CHORZÓW 1:5 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
UKS SZOPIENICE 0:5 LKS ORZEŁ MOKRE
GKS WAWEL WIREK 1:2 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
MKS GÓRNIK WESOŁA 2:3 KS KAMIONKA MIKOŁÓW
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 2:4 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 3:1 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:3 KS HETMAN 22 KATOWICE

Kolejka nr 14
19 marzec 2023
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 11:00 GKS WAWEL WIREK
KS HETMAN 22 KATOWICE 11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
KS KAMIONKA MIKOŁÓW 11:00 MKS GÓRNIK WESOŁA
LKS ORZEŁ MOKRE 11:00 UKS SZOPIENICE
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 11:00 UKS RUCH CHORZÓW
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 11:00 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 15
25 marzec 2023
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 11:00 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
26 marzec 2023
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 11:00 KS KAMIONKA MIKOŁÓW
MKS GÓRNIK WESOŁA 11:00 LKS ORZEŁ MOKRE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 GKS WAWEL WIREK
UKS RUCH CHORZÓW 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
UKS SZOPIENICE 11:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 16
2 kwiecień 2023
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
GKS WAWEL WIREK 11:00 UKS SZOPIENICE
KS HETMAN 22 KATOWICE 11:00 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
KS KAMIONKA MIKOŁÓW 11:00 UKS RUCH CHORZÓW
LKS ORZEŁ MOKRE 11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 MKS GÓRNIK WESOŁA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 11:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
Kolejka nr 17
15 kwiecień 2023
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 11:00 KS KAMIONKA MIKOŁÓW
16 kwiecień 2023
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 11:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
MKS GÓRNIK WESOŁA 11:00 GKS WAWEL WIREK
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
UKS RUCH CHORZÓW 11:00 LKS ORZEŁ MOKRE
UKS SZOPIENICE 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
Kolejka nr 18
23 kwiecień 2023
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 11:00 UKS SZOPIENICE
GKS WAWEL WIREK 11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
KS HETMAN 22 KATOWICE 11:00 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
LKS ORZEŁ MOKRE 11:00 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 UKS RUCH CHORZÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 MKS GÓRNIK WESOŁA
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 11:00 KS KAMIONKA MIKOŁÓW
Kolejka nr 19
29 kwiecień 2023
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 11:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
30 kwiecień 2023
KS HETMAN 22 KATOWICE 11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
MKS GÓRNIK WESOŁA 11:00 UKS SZOPIENICE
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 11:00 KS KAMIONKA MIKOŁÓW
UKS RUCH CHORZÓW 11:00 GKS WAWEL WIREK
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 11:00 LKS ORZEŁ MOKRE
Kolejka nr 20
7 maj 2023
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 11:00 MKS GÓRNIK WESOŁA
GKS WAWEL WIREK 11:00 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
KS KAMIONKA MIKOŁÓW 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 11:00 UKS SZOPIENICE
LKS ORZEŁ MOKRE 11:00 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 UKS RUCH CHORZÓW
Kolejka nr 21
13 maj 2023
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
14 maj 2023
KS HETMAN 22 KATOWICE 11:00 LKS ORZEŁ MOKRE
KS KAMIONKA MIKOŁÓW 11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 11:00 MKS GÓRNIK WESOŁA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 11:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
UKS RUCH CHORZÓW 11:00 UKS SZOPIENICE
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 11:00 GKS WAWEL WIREK
Kolejka nr 22
21 maj 2023
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
GKS WAWEL WIREK 11:00 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
LKS ORZEŁ MOKRE 11:00 KS KAMIONKA MIKOŁÓW
MKS GÓRNIK WESOŁA 11:00 UKS RUCH CHORZÓW
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
UKS SZOPIENICE 11:00 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 23
27 maj 2023
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 11:00 MKS GÓRNIK WESOŁA
28 maj 2023
KS HETMAN 22 KATOWICE 11:00 GKS WAWEL WIREK
KS KAMIONKA MIKOŁÓW 11:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
LKS ORZEŁ MOKRE 11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
UKS RUCH CHORZÓW 11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 11:00 UKS SZOPIENICE
Kolejka nr 24
4 czerwiec 2023
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 11:00 UKS RUCH CHORZÓW
GKS WAWEL WIREK 11:00 KS KAMIONKA MIKOŁÓW
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 11:00 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
MKS GÓRNIK WESOŁA 11:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 LKS ORZEŁ MOKRE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
UKS SZOPIENICE 11:00 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
Kolejka nr 25
10 czerwiec 2023
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 11:00 UKS RUCH CHORZÓW
11 czerwiec 2023
KS HETMAN 22 KATOWICE 11:00 UKS SZOPIENICE
KS KAMIONKA MIKOŁÓW 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
LKS ORZEŁ MOKRE 11:00 GKS WAWEL WIREK
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 11:00 MKS GÓRNIK WESOŁA
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
Kolejka nr 26
18 czerwiec 2023
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 18:00 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
GKS WAWEL WIREK 18:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 18:00 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
MKS GÓRNIK WESOŁA 18:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 18:00 LKS ORZEŁ MOKRE
UKS RUCH CHORZÓW 18:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
UKS SZOPIENICE 18:00 KS KAMIONKA MIKOŁÓW
© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj