Klasa A - Stadion Śląski Chorzów - SRS Gwiazda Ruda Śląska 1-1

Na zakończenie rundy jesiennej remisujemy z "Stadionem" Chorzów. W pierwszej połowie meczu kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku, a efektem była bramka Tomasza Dziadzika w 24 minucie meczu. Na drugą połowę nasz zespół wyszedł chyba za bardzo rozluźniony. Dużo strat w środku boiska jak i w formacji defensywnej skutkował straconą bramką w 57 minucie spotkania. Niestety do nie najlepszej gry w 65 minucie dołożyliśmy czerwoną kartkę Tomasza Chwieduka, który po własnym błędzie zaliczył "czerwień". Od tego momentu gospodarze stwarzali sobie dogodne sytuacje bramkowe jednak piłka nie trafiła do naszej bramki. Jeszcze w 91 minucie po strzale zawodnika "Stadionu" piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki Denisa Cieślińskiego.
Rundę jesienną kończymy trzema meczami bez porażki i po dobrze przepracowanej zimie w marcu 2020 roku mamy nadzieję, że podtrzymamy dobrą passę i w pierwszym meczu wyjazdowym w rywalizacji z "Kolejarzem" Katowice i zdobędziemy kolejne punkty do ligowej tabeli. Teraz przed naszym zespołem przerwa zimowa jednak jak wiemy większość zawodników przenosi się na grę w hali.

"STADION" CHORZÓW - "GWIAZDA" 1:1 (0:1)

0:1 - 24 min - Dziadzik Tomasz
1:1 - 57 min - ----------------‐-----‐----

Czerwona kartka: Tomasz Chwieduk.

SKŁAD GWIAZDY:

CIEŚLIŃSKI DENIS - WOJCIUCH KAMIL (55' WITEK MAREK), LEIN ŁUKASZ (K), CHWIEDUK TOMASZ, DUDA DANIEL, TALAGA BARTOSZ, WARDZICHOWSKI DENIS, DZIADZIK TOMASZ, GRZYWACZEWSKI WIKTOR, GĄSIOR PRZEMYSŁAW (65' WYCISK MATEUSZ), SZARANIEC HUBERT.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN