Klasa B - Gwiazda Ruda Śląska - Pogoń II Imielin 17-1 (10-0)

W ostatniej kolejce klasy "B" seniorzy występujący... jeszcze w klasie "B" wysoko pokonali rezerwy "Pogoni II" Imielin 17:1.
O krótki komentarz o meczu i minionym sezonie poprosiliśmy trenera zespołu Michała Grzywaczewskiego.
"Dzisiaj wygrywamy wysoko. Pamiętam jak w pierwszej rundzie rozgrywek właśnie po zwycięstwie w Imielinie trener gospodarzy poszedł do mnie i powiedział że nie pasujemy do tej ligi. Dzisiaj należy się pochwała zawodnikom z Imielina że walczyli do końca mimo niekorzystnego wyniku i przebiegu meczu.
Chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom. Tym którzy zagrali w każdym spotkaniu i tym którzy pograli kilka minut. Podziękowania należą się również Andrzejowi Wojciuchowi kierownikowi zespołu oraz Bernardowi Ligendzie ze sztabu kierowniczego :-) który zawsze był w pogotowiu żeby pomóc.
Mam nadzieję, że uda się utrzymać obecną kadrę i w historycznym sezonie w klasie "A" spokojnie utrzymamy się. Trenerzy halówki mieli 24 miesiące na awans to myślę, że w wypadku naszego zespołu będzie podobnie i Prezes będzie cierpliwy ;-). Choć pamiętam, że po pierwszych trzech meczach w tym sezonie i dwóch porażkach pachniało zmianą trenera w klasie "B ". Teraz czas na odpoczynek od siebie i wakacyjny". Jeszcze we wtorek aerobic ;-) i wolne". - podsumował trener.

W meczu z rezerwami Imielina bramki zdobyli: Mrowiec 5, Hiszpański 3, Lesik 3, Duda 2, Talaga 2, Szaraniec 1, Kordyjak 1.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN