Aktualności

wtorek, 20 grudzień 2022 14:43

3 liga PLF - Rekordowa wygrana rezerw

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
3 liga futsalu
Gwiazda II Ruda Śląska - TSMT Rybnik Futsal Club 27-0
Wysoka wygrana rudzian z beniaminkiem.
W czwartek o 19.30 ostatni tegoroczny mecz o punkty. Rezerwy Gwiazdy w meczu na szczycie 3 ligi podejmują AZS Uniwersytet Śląski Katowice.
niedziela, 12 czerwiec 2022 18:03

Klasa B - Gwiazda II Ruda Śląska - 1. FC Katowice 2-2

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W ostatnim spotkaniu sezonu zespół rezerw zremisował z zespołem 1. FC Katowice. No cóż jak zwykle prowadzimy grę i prowadzimy w spotkaniu - już nawet 2-0, a później zapominamy o grze i oddajemy inicjatywę rywalom. To stały scenariusz spotkań drugiej rundy w wykonaniu naszych seniorskich zespołów. W ostatniej kolejce jednak kończymy chociaż zdobywając punkt! Sezon kończymy na 8 miejscu.

poniedziałek, 6 czerwiec 2022 21:51

Klasa B - Jastrząb II Bielszowice - Gwiazda II Ruda Śląska 2-1

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W pojedynku rezerw lepszy zespół z Bielszowic. Ekipa Gwiazdy po bramce Heinza prowadził ado 85 minuty 1-0. Niestety w końcówce - co w tym sezonie staje się regułą tracimy aż dwie bramki i przegrywamy 1-2. Za tydzień ostatnie spotkane z 1 FC Katowice

poniedziałek, 30 maj 2022 20:02

Klasa B - Gwiazda II Ruda Śląska - Wyzwolenie II Chorzów 1-3

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

To był ciężki psychicznie weekend dla naszych seniorów. Rezerwy przegrały 1-3 z drugim zespołem Wyzwolenia, który całe spotkanie grał w okrojonym liczbowo składzie! Gratulujemy rywalom zaangażowania i walki. Zasłużone trzy punkty.

środa, 11 maj 2022 21:07

Klasa B - Wygrana w meczu zaległym

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Rezerwy Gwiazdy rozegrały dzisiaj zaległe spotkanie w katowickiej Klasie B. Naszym rywalem był niewygodny dla nas zespół rezerw Naprzodu Świętochłowice. Po meczu w Mikołowie i słabszej skuteczności tym razem było dużo lepiej. Po bramkach Tkacza, Sobka i Heinza wygrywamy 3-1. Tym samym awansowaliśmy na 4 miejsce w tabeli. W niedzielę zapowiada się ciekawe spotkanie bowiem do Nowego Bytomia przyjedzie trzeci w tabeli UKS Ruch Chorzów.

niedziela, 8 maj 2022 16:54

Klasa B - Strażak Mikołów - Gwiazda II Ruda Śląska 0-3

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W sobotnie popołudnie nasze rezerwy miały okazję zagrać na murawie obiektu Strażaka. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando Gwiazdy. Miejscowi jednak przeprowadzili jedną skuteczną kontrę i prowadzili 1-0. Po zmianie stron Gwiazda nadal nieudolnie atakowała, a Strażak mądrze się broniąc umiejętnie kontrował. Ostatecznie po bramkach w końcówce spotkania mikołowianie zasłużenie wygrali 3-0.

piątek, 6 maj 2022 19:39

Klasa B - Strażak Mikołów - Gwiazda II Ruda Śląska

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Nasze rezerwy w ostatnich dwóch meczach zdobyły ... sześć punktów! Otóż mecz z liderem Górnikiem Wesoła (na boisku 1-3) został zweryfikowany na naszą korzyść 3-0 z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w zespole rywali. Natomiast w długi weekend zgarnęliśmy trzy punkty bowiem  z rozgrywek wycofał się Kolejarz Katowice. No cóż teraz czas na trzy punkty zdobyte na boisku! Gramy w Mikołowie ze Strażakiem. Początek o godzinie 16.00

piątek, 22 kwiecień 2022 15:19

Klasa B - Gwiazda II Ruda Śląska - Górnik Wesoła - Niedziela Godz. 16.00

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W niedzielę o 16.00 w Nowym Bytomiu rezerwy Gwiazdy wznowią rywalizację w Klasie B. Nasza młodzież aktualnie znajduje się w środku stawki na miejscu szóstym - cieszymy się, że nasi zawodnicy robią postępy w grze. W niedzielę czeka ich trudny egzamin bowiem do Nowego Bytomia przyjeżdża faworyt rozgrywek i pewniak do awansu - Górnik Wesoła. Rywale mają aż 8 punktów przewagi i pewnie kroczą do klasy A. Ciekawostką jest fakt, że zespół z Wesołej stracił do tej pory tylko dwa punkty remisując jedno spotkanie. Rywalem który odebrał punkty... były rezerwy Gwiazdy.  Tak więc z jednej strony rywale na pewno przyjadą z oczekiwaniem zdobycia kompletu punktów, a z drugiej skoro już raz Gwiazda była w stanie zapunktować z liderem to dlaczego nie miałoby być tak i tym razem.

Strona 1 z 3

Szukaj

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj