Klasa A – Górnik Wesoła – Gwiazda Ruda Śląska 1-4 (0-1)

To nie było łatwe spotkanie. Wprawdzie już 1 minucie Chromik wykorzystał składną akcję zespołu i Gwiazda prowadziła 1-0. W I połowie rudzianie kontrolowali grę jednak nie potrafili wykorzystać kolejnych 3-4 sytuacji. Po zmianie stron gospodarze dość niespodziewanie zdobyli bramkę po rzutu wolnym z ponad 30 metrów! Przełomowym momentem była 70 minuta, kiedy to czerwoną kartkę obejrzał nasz zawodnik! Świetnie wszedł na boisko Szaraniec który zdobył bramkę na 2-1, a zagubionych piłkarzy Górnika dobił dwukrotnie Jagodziński! Cieszy wygrana – pierwsza na wyjeździe. Dzisiaj zespół poprowadził Prezes Arkadiusz Grzywaczewski. Wygrana została dedykowana trenerowi Dariuszowi Kotowi, który dzisiaj poddał się operacji kolana – niewykluczone, że wiosną “Kocika” zobaczymy na boisku w roli zawodnika!