Aktualności

sobota, 26 listopad 2022 13:50

MMP U19 - Gala

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W Miejskim Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej odbyła się gala wręczenia nagród za osiągnięcia sportowe w 2022 roku.
Prezydent Michał Pierończyk wręczył m.in. zawodnikom i trenerom naszego zespołu U19, który wywalczył brązowe medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i dziękujemy za zaproszenie.
poniedziałek, 18 lipiec 2022 19:04

Beachsoccer Puchar Polski - Dziewiąte miejsce i awans do finałów Mistrzostw Polski

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W swoim drugim starcie w turnieju finałowym Młodzieżowego Pucharu Polski w beachsoccerze zespół Gwiazdy zajął 9 miejsce. W meczu niedzielnym rozbijamy GTS Pruszcz Gdański aż 10-2.
W turnieju rozegranym w miniony weekend w Gdańsku rudzianie odnieśli dwa zwycięstwa i ponieśli dwie porażki.
Ten wynik dał jednak młodej drużynie Gwiazdy prawo gry w turnieju finałowym Mistrzostw Polski w beachsoccer.
niedziela, 17 lipiec 2022 09:18

Beachsoccer Puchar Polski - Zagramy o 9 miejsce

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Sobotnie starcia w Gdańsku dały nam jedną wygraną i jedną przegraną. Niestety najpierw przegraliśmy aż 4-10 z BSC Termy Poddębice i w grupie zajęliśmy trzecie miejsce co dało nam prawo gry o miejsca 9-14. Popołudniu po emocjonującym spotkaniu pokonaliśmy BSF Kolbudy 4-3. W niedzielę o 12.00 zagramy o 9 miejsce w imprezie - naszym rywalem będzie zespół GTS Pruszcz Gdański.

W sobotę w Gdańsku było deszczowo chociaż w naszych spotkaniach padał tylko przelotny deszcze. W niedzielę już bez deszczu powalczymy o 9 miejsce.

sobota, 16 lipiec 2022 07:45

Beachsoccer Puchar Polski - Gwiazda Ruda Śląska - Team Słupsk 4-6

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Podobnie jak w minionym roku nasz zespół młodzieżowy występuje w Młodzieżowym Pucharze Polski w beachsoccerze. W pierwszym spotkaniu grupowym niestety przegrywamy z Team Słupsk 4-6. Niestety widać było brak ogrania na piasku w tym spotkaniu. Nasza grupa jest trzyzespołowa więc w sobotę przed południem zagramy ostatni mecz grupowy. Pojedynek zadecyduje czy walczyć będziemy o miejsca 1-8 czy też 9-14. Przypomnijmy, że przed rokiem w debiucie zajęliśmy 7 miejsce. Od razu dodajmy, że turniej jest dla nas przede wszystkim formą aktywnego spędzania czasu w czasie wakacji...

wtorek, 1 marzec 2022 09:02

MMP U19 - Urodzinowy brązowy medal

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Wracamy jeszcze do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U19 w futsalu - czas na podsumowanie. Zachęcamy do lektury wywiadu z trenerem Wiktorem Grzywaczewskim. Nasz trener urodził się 29 lutego więc w tym roku jak zwykle obchodzi urodziny 28 lutego i 1 marca!. Wszystkiego najlepszego.

Link do artykułu

https://slzpn.pl/slaski/zpn/aktualnosci/6203/horrory-z-brazowym-zakonczeniem

 

poniedziałek, 28 luty 2022 08:28

MMP U 19 - Gwiazda Ruda Śląska brązowym medalistą!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Kolejny duży sukces naszej drużyny młodzieżowej - po Mistrzostwie Polski przed rokiem tym razem Gwiazda Ruda Śląska zajęła 3 miejsce w Polsce! Sukces cieszy tym bardziej, że poza jednym zawodnikiem z rocznika 2003 wszyscy pozostali byli młodsi i mogą zagrać w mistrzostwach ponownie za rok! Brawo trener - brawo zawodnicy. Wkrótce relacja bo tylu emocji już dawno nie przeżywaliśmy.

Dodajmy, że od 12 spotkań na Mistrzostwach Polski U19 w Regulaminowym czasie gry jesteśmy niepokonani. W Bochni w półfinale przegraliśmy po rzutach karnych...

sobota, 26 luty 2022 23:01

MMP U19 - ćwierćfinał - Gwiazda Ruda Śląska - BSF Bochnia - Godz. 12.00

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Punktualnie o 12.00 rozpocznie się ćwierćfinału Mistrzostw Polski U19 z naszym udziałem. Jako zwycięzca grupy D trafiliśmy na drugi zespół grupy C, a więc przyjdzie nam rywalizować ... z zespołem gospodarzy BSF Bochnia. Na pewno będzie to trudne spotkanie, a miejscowi mogą liczyć na wsparcie pełnych trybun w hali. 

Liczymy, że nasz zespół zagra dobre futsalowe zawody.

Link do transmisji

https://www.youtube.com/watch?v=QYTb7aTJD3g&list=PLNGOmLMRJ6R4gjmu1ce3NFKcpxCQYs0pw&index=4

 

sobota, 26 luty 2022 22:54

MMP U19 - Mecz 3 - Gwiazda Ruda Śląska - Red Dragons Pniewy 1-0

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W ostatnim meczu grupowym wygrywamy z Red Dragons Pniewy 1-0. Było to emocjonujące spotkanie z kilkoma niewykorzystanymi sytuacjami z jednej i drugiej strony. Bohaterem spotkania został Jakub Cwajna, który zdobył zwycięskiego gola. Kończymy grupę z 7 punktami i do ćwierćfinału awansowaliśmy z 1 miejsca. Mecz rozpocznie się w niedzielę o 12.00

Strona 1 z 6

Szukaj

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj