Aktualności

wtorek, 22 listopad 2022 20:05

U12 - Dobry początek z MLF

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Udanie rozpoczęła rywalizację w Młodzieżowej Lidze Futsalu nasza drużyna rocznika 2011/2012. Podopieczni Arkadiusza Spiolka w Siemianowicach Śląskich zapisali komplet punktów. Przypomnijmy, że Gwiazda zagra w czterech turniejach eliminacyjnych. Najlepsze dwa zespoły awansują do kolejnej rundy rozgrywek.

piątek, 4 luty 2022 13:37

Finały Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W sobotę na obiekcie Rekordu Bielsko-Biała odbędą się mecze finałowe Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu.
 
Po zmaganiach w I części rozgrywek po dwie najlepsze zespoły w czterech kategoriach wiekowych zagrają w finale zmagań.
 
Gwiazda - podobnie jak Rekord Bielsko-Biała zagra aż w trzech spotkaniach finałowych. Szansę na Mistrzostwo Śląska w futsalu mają nasze zespoły z roczników 2010, 2012 i 2013.
niedziela, 1 marzec 2020 11:15

ŚMLF - Clearex Chorzów - Gwiazda Ruda Śląska 1-29

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W sobotę spotkanie w ramach Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu rozegrał nasz zespół w kategorii U12. Był to jeden z elementów przygotowań do rozpoczynających się w nadchodzący weekend Mistrzostw Polski Futsal Młodej Ekstraklasy. Kibice w hali chorzowskiego MORiSu zobaczyli ... 30 bramek w trwającym 30 minut spotkaniu.   Nasi przeciwnicy, którzy dopiero w tym roku rozpoczęli przygodę z futsalem walczyli ambitnie i zasłużenie zdobyli ostatnią bramkę w tym spotkaniu. 

Na pewno wynik podbudował nasz zespół chociaż musimy pamiętać, że w Warszawie przeciwnicy na pewno postawią nam zdecydowanie trudniejsze warunki gry. Była okazja do przećwiczenia kilku wariantów. W przyszłym tygodniu jeszcze trenujemy i w weekend walczymy w stolicy o jak najwyższe miejsce. 

wtorek, 25 luty 2020 20:57

MLF U12 - Gwiazda SMS Ruda Śląska - GLKS Wilkowice 3-3

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W spotkaniu Młodzieżowej Ligi Futsalu U12 zespół Gwiazdy SMS Ruda Śląska zremisował 3-3 z GLKS Wilkowice. Był to jeden z elementów przygotowań zespołu do turnieju Mistrzostw Polski Futsal Młodej Ekstraklasy. Aktualnie zespół pracuje jeszcze nad taktyką i stałymi fragmentami gry. Nasi młodzi zawodnicy przygotowują się do mistrzostw pod okiem trenerów Wiktora Grzywaczewskiego i Arkadiusza Spiolka. Już w sobotę rozegrają kolejny mecz ligowy w Chorzowie z Clearexem. Na pewno będzie to okazja to przetestowania w meczu kilku rozwiązań. Dodajmy, że mistrzostwa odbędą się w Warszawie w dniach 7-8 marca.

sobota, 22 luty 2020 14:12

U 12 - Zagramy w Mistrzostwach Polski Młodej Ekstraklasy Futsalu

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W dniach 7 i 8 marca w Warszawie odbędzie się tegoroczny turnieju finałowy Mistrzostw Polski Młodej Ekstraklasy Futsalu w kategorii U12. Podobnie jak przed rokiem zespół Gwiazdy Ruda Śląska weźmie udział w imprezie. Nasz klub będą reprezentowali uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Ruda Śląska.

W mistrzostwach zagra 12 zespołów z całej Polski. Cieszymy się, że ponownie będziemy rywalizowali z najlepszymi zespołami w kraju w tej kategorii wiekowej. Losowanie grup jakie zagrają w I fazie turnieju odbędzie się 2 marca.

niedziela, 1 grudzień 2019 20:39

ŚMLF rocznik 2007 - Gwiazda SMS Ruda Śląska - Sośnica Gliwice 12-0

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W rozgrywkach Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu w kategorii rocznika 2007/2008 nasz zespół będzie występował pod nazwą Gwiazda SMS Ruda Śląska. W 1 kolejce naszym rywalem był zespół gliwickiej Sośnicy. W pojedynku mecz toczył się pod dyktando naszej drużyny, która dominowała przez całe spotkanie. Wynik 12-0 pokazuje różnicę w tym spotkaniu. Bramki dla naszej drużyny zdobywali - Miąsko 4, Jastrzębski 3, Janus 2 oraz Adamski, Ślosarczyk i Watola po 1.

Szukaj

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj