SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

EF - Gwiazda Ruda Śląska - Piast Gliwice - Niedziela Godz. 16.00

Przypominamy, że w niedzielę o 16.00 w 8 kolejce SRS Gwiazda Ruda Śląska podejmuje gliwickiego Piasta. Mecz odbędzie się w hali bielszowickiej Zgody!

Spoglądając w tabelę - Piast 6 pkt. - Gwiazda 5 pkt. - nikomu nie trzeba tłumaczyć jak ważne jest to spotkanie dla jednej i drugiej drużyny. Gwiazda punktuje tylko w hali w Halembie, teraz zagramy jako gospodarz ale czy hala w Bielszowicach będzie naszym atutem? Dodatkowo zagramy bez naszego kapitana Aleksandra Waszki, który musi pauzować po czerwonej kartce otrzymanej w Lesznie. Cieszy powrót Jakuba Haase, który po ciężkiej kontuzji walczy by znaleźć się w meczowej kadrze. Ostateczną decyzję podejmą trenerzy.

Goście, których cele sięgają zawsze medalowych pozycji rozpoczęli sezon bardzo słabo. Z meczu na mecz Piast jednak wygląda coraz lepiej - pomagają zagraniczne transfery dokonywane już w trakcie sezonu oraz sprowadzenie bardzo znanego trenera Orlando Duarte. Piast przyjedzie do Bielszowic dodatkowo zmobilizowany wygranymi derbami z GSF.

W jednej i drugiej drużynie brakuje zawodników, którzy w przeszłości grali po przeciwnych stronach - na pewno emocje są gwarantowane!

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN