SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

EF - Gwiazda Ruda Śląska - Piast Gliwice - Niedziela Godz. 16.00

Po długiej przerwie wreszcie kibice futsalu w Rudzie Śląskiej doczekają się występu Gwiazdy przed własną publicznością... chociaż wyjątkowo nie zagramy w hali w Halembie! Mecz derbowy z gliwickim Piastem odbędzie się w hali bielszowickiej Zgody. Zapraszamy więc do Bielszowic gdzie ... podobnie jak w jednym z naszych pierwszych sezonów kilkanaście lat temu graliśmy w hali KS Zgoda. Mamy nadzieję, że hala okaże się dla nas szczęśliwa chociaż oczywiście nie jest to nasz obiekt w Halembie....

Hala MOSiR w Halembie nadal jest w remoncie, którego zakończenie zaplanowane jest na połowę grudnia. Wtedy to zagramy w Halembie z Gattą Zduńska Wola. Dzięki wyrozumiałości i współpracy z Clearexem nastąpiła zmiana gospodarza i w I rundzie zagramy w Chorzowie. Tak więc po meczu z Piastem mamy trzy wyjazdowe derbowe starcia w Katowicach, Chorzowie i Bielsku-Białej!

Już wkrótce więcej o spotkaniu.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN