SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

EF - Gwiazda Ruda Śląska - Constract Lubawa - Sobota Godz. 16.00

W sobotę o 16.00 Gwiazda Ruda Śląska rozpocznie spotkanie z Constractem Lubawa. Będzie to spotkanie IV kolejki Ekstraklasy Futsalu. Rudzianie mają w swoim dorobku 4 punkty zdobyte w 3 spotkaniach, rywalem mają trzy punkty w dwóch rozegranych pojedynkach.

Kibice zespołów doskonale pamiętają nasze potyczki derbowe o Ekstraklasę - można powiedzieć, że ostatnio właśnie z Constractem graliśmy najczęściej w meczach o stawkę. Nasi rywale także w II etapie baraży awansowali do Ekstraklasy. Jednak  nasi rywale dokonali poważnych wzmocnień. W składzie naszych dzisiejszych rywali są m.in. hiszpański bramkarz, Portugalczyk oraz dwóch Brazylijczyków.

Jak we wszystkich spotkaniach tak i dzisiaj nastawiamy się na walkę od pierwszej do ostatniej sekundy. Dotychczasowe spotkania pokazały, że tylko zaangażowaniem i walką jesteśmy  w stanie zdobywać punkty.

Przypominamy, że podobnie jak w poprzednich spotkaniach wejście na mecz na trybunę odbywa się przez Restaurację "Pasi Brzuch". Zapraszamy na dzisiejszy mecz!

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN