SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

Baraż o Ekstraklasę Futsalu - Gwiazda Ruda Śląska - Constract Lubawa - Niedziela Godz. 17.00

Meczem Gwiazda Ruda Śląska - Constract Lubawa rozpoczyna się rywalizacja barażowa o awans do Ekstraklasy Futsalu. W pierwszym dwumeczu spotkają się wicemistrzowie dwóch grup pierwszej ligi. Podobnie jak w minionym sezonie zagrają Gwiazda i Constract. Różnica podstawowa jest taka - że zwycięzca tego dwumeczu zapewni sobie awans do grona najlepszych zespołów w kraju.

Dzisiaj o 17.00 w Halembie pierwszy mecz - rewanż w sobotę 18 maja o 18.00 w Lubawie. Dzięki porozumieniu między klubami zarówno mecz w Halembie jak i w Lubawie będzie transmitowany na żywo w internecie. Cieszymy, że się podobnie jak przed rokiem współpraca pomiędzy klubami w kwestiach organizacyjnych przebiega bez zarzutu.

Oczywiście na parkiecie będzie już tylko sportowa walka. Śmiało można zapomnieć, że przed rokiem Gwiazda dwa razy pokonała rywali. Teraz to już zupełnie inne zespoły - zwłaszcza personalnie zespół gości. Trenerzy Gwiazdy - Bartłomiej Noga i Łukasz Kujawa mają do dyspozycji wszystkich zawodników (poza dłużej kontuzjowanym Jakubem Haase). Tak więc w pełni zmobilizowani nasi zawodnicy przystąpią do niedzielnego meczu licząc na obecność i doping kibiców. Zapraszamy na mecz.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN