SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

1 liga PLF - Gwiazda Ruda Śląska - GKS Futsal Nowiny - poniedziałek godz. 20.00

W niedzielę i wtorek o godz. 18.00 Reprezentacja Polski zagra towarzyskie spotkania z Brazylią. Dlatego też część spotkań ligowych w 1 lidze Polskiej Lidze Futsalu została lub zostanie rozegrana w innych terminach niż w ten weekend. Rudzianie zagrają nietypowo w poniedziałek 15 kwietnia o godzinie 20.00. Rywalem będzie zespół Futsal Nowiny.

Gwiazda walczy jeszcze matematycznie o pierwsze miejsce w lidze - warunkiem podstawowym jest zdobycie kompletu punktów w starciu z zespołem z Nowin, który mimo że walczył do przedostatniej kolejki o pozostanie w lidze to w rundzie rewanżowej przegrał tylko dwa spotkania.

W poniedziałkowy wieczór warto wybrać się do hali MOSiR w Halembie i obejrzeć ciekawe spotkanie.

Przypomnijmy, że rudzianie mają zapewniony co najmniej udział w barażach więc być może to nie ostatni mecz Gwiazdy w tym sezonie w Halembie. Mimo to w imieniu zawodników i klubu zapraszamy na mecz o pozycję lidera 1 ligi!

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN