2 liga PLF - Wtorek Godz. 18.00 Gwiazda II Ruda Śląska - Rekord II Bielsko-Biała

Dzisiaj we wtorek 8 listopada nastąpi  historyczna chwila - swój pierwszy mecz rozegrają rezerwy Gwiazdy. Na początek starcie z innymi młodymi zawodnikami - rezerwami Rekordu. Dla jednego i drugiego zespołu to generalny sprawdzian przed eliminacjami do MMP U20. Trenerzy Łukasz Kujawa i Bartłomiej Noga zdecydowali, że powołania otrzymają w pierwszej kolejności właśnie zawodnicy, którzy zagrają w piątkowych eliminacjach. Dodajmy, że właśnie w Rudzie Śląskiej odbędzie się jeden z turniejów eliminacyjnych na który także zapraszamy. Zapowiada się więc ciekawy mecz tym bardziej że w składzie gości nie zabraknie zawodników grających w Ekstraklasie Futsalu jak również młodzieżowych Reprezentacjach Polski.

Tymczasem rozgrywki 2 ligi już się rozpoczęły. Ponad 400 osób oglądało remis Odry Opole ze Strzelcem Gorzyczki, goście prowadzili w końcówce już 3-1, ale miejscowi zdołali doprowadzić do remisu. Także wyrównany mecz oglądali kibice w Mikołowie, gdzie miejscowa Kamionka pokonała innego ligowego debiutanta AZS UEK Kraków 2-1. Najlepiej sezon rozpoczął GSF Gliwice, który rozbił 7-2 Piast Gorzów Śląski i to w meczu wyjazdowym. Jutro w środę starcie Kmicica Złote Arkady Częstochowa właśnie z akademikami z Krakowa. W I rundzie zespół z Częstochowy grać będzie swoje spotkania ligowe w środku tygodnia.

Wszystkie wyniki 2 ligi futsalu także strzelców bramek oraz napomnienia i wykluczenia oraz bieżącą tabelę będzie można znaleźć tutaj - http://www.srsgwiazda.pl/2liga

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN