Aktualności

poniedziałek, 20 listopad 2023 19:57

Rocznik 2017 - Puchar Śląska

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W sobotę zawodnicy i zawodniczka rocznika 2017 wzięli udział w turnieju o Puchar Śląska organizowanego przez "Sośnicę" Gliwice. Nasza drużyna rywalizowała z gospodarzem turnieju "Sośnicą", GKS "Katowice", "Concordią" Knurów oraz "Individual Soccer Skills". W siedmiu rozegranych meczach nasza drużyna zdobyła dużą ilość bramek po efektownych akcjach zespołowych i indywidualnych co sprawiło, że sześć spotkań zakończyło się wygraną, a w jednym musieliśmy uznać wyższość rywala. Cieszy ciągły postęp w grze naszych młodych piłkarzy i trenerzy Michał Grzywaczewski i Adrian Mol są z pewnością zadowoleni z pracy którą wykonują "Gwiazdy" podczas treningów. W Gliwicach naszą drużynę reprezentowali: Skrzyczek, Rożeńska, Makarewicz, Włodarczyk, Mol, Grunszel, Macha, Szpyrka, Temich, Kasprzyk.

poniedziałek, 20 listopad 2023 19:54

3 liga PLF - Skuteczni przeciw rezerwom Clearexu

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
3 Śląska liga futsalu
Gwiazda II Ruda Śląska- Clearex II Chorzów 9-0
Bramki - Świerczyński 3 oraz Powała 2, Małek i Środa 2.
Nasz zespół pewnie wygrał drugie spotkanie ligowe na początku sezonu. Za tydzień zagramy w Gliwicach ze rezerwami Sośnicy.
poniedziałek, 20 listopad 2023 19:51

Rocznik 2015 - Podsumowanie ligi

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Rocznik 2015 ostatnia kolejkę Ligi Żaków ma za sobą. Nasze dwie drużyny, które były wystawiane co tydzień rywalizowały na boiskach football-on przez dziesięć tygodni, dostarczając dużo emocji. Jak to bywa w tej kategorii wiekowej, padało dużo bramek, bywało że ręce składały się same do oklasków, ale oczywiście były też sytuację nad którymi trzeba cały czas pracować. Nasza drużyna ma jasno postawiony cel, póki co nie wynik jest ważny, a ciągły rozwój. Już za tydzień rozgrywamy Turniej, który również odbędzie się na boiskach football-on i będzie on taka nagroda jak i podsumowaniem wszystkich meczy które zostały rozegrane na tych obiektach

poniedziałek, 20 listopad 2023 19:49

MMP U15 - Awans do drugiej rundy

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Drużyna Gwiazdy U15 zajęła dzisiaj 3 miejsce w turnieju eliminacyjnym MMP który odbył się w Katowicach.
Podopieczni Wojciecha Działacha stoczyli trzy wyrównane mecze. Dwa zdobyte punkty po remisach pozwoliły jednak na awans do 2 fazy eliminacji.
Kolejna faza eliminacji odbędzie się w weekend 2-3 grudnia br.
niedziela, 19 listopad 2023 15:37

CLJ Futsal - Pokonujemy wrocławski Śląsk

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Po porażce z Wilkowicach w drugim spotkaniu Centralnej Ligi Juniorów Futsalu wygrywamy ze Śląskiem Futsal Wrocław. Historyczna wygrana 10-3 był w pełni zasłużona i pewna. Z każdą minutą spędzoną na parkiecie nasz zespół spisuje się coraz lepiej. W końcówce spotkania Gwiazda prowadziła już nawet 9-1, skończyło się na wyniku 10-3. Pierwsza wygrana w CLJ stała się faktem. Kolejnym rywalem będzie gliwicka Sośnica.

sobota, 18 listopad 2023 20:51

Rocznik 2016 - Turniej w Tychach

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W sobotę zawodnicy z  rocznika 2016 wzięli udział w turnieju "Akademia Cup 2023", organizowanym przez Akademię Piłki Nożnej SMS Tychy. Była to już 24 edycja turnieju, który został rozegrany na obiekcie SMS Arena w Tychach. Oprócz naszej drużyny, w rozgrywkach wzięły udział ekipy: APN SMS Tychy, AP Champions Katowice, UKS Orlik Blachownia, LKS Leśnik Kobiór, UKS Grom Tychy, UKS SPS Wola. Mecze  rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Nasza drużyna, pomimo lekkich problemów kadrowych spisała się świetnie. W roczniku 2016 klasyfikacja drużynowa nie jest prowadzona, jednak trzeba docenić zaangażowanie oraz bardzo dobrą grę naszych zawodników a także wspomnieć, że podczas sześciu meczów turnieju, Gwiazda zdobyła blisko 30 bramek. Chłopaki z medalami oraz dyplomami czekają już na kolejne turnieje i wyzwania. Przy okazji, warto również docenić bardzo sprawną organizację zawodów.
Naszą drużynę reprezentowali: 
Bartosz Jaskólski
Paweł Grzybek
Nikodem Kwapień
Miłosz Kołodziej
Tymoteusz Stefański
sobota, 18 listopad 2023 20:48

1 liga PLF - PKO Gwiazda Ruda Śląska gromi wicelidera z Katowic

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
1 liga PLF
AZS UŚ Katowice Futsal Team - PKO Gwiazda Ruda Śląska 0-7!
Dziewiąta wygrana z rzędu. Pokonujemy wicelidera tabeli. Mamy już 5 punktów przewagi nad drugim zespołem w tabeli.

 

Bramki zdobywali:
Sergio Alcibar ⚽⚽⚽⚽
Daniel Jagodziński ⚽
Aleksander Waszka ⚽
Adam Jonczyk ⚽

 

sobota, 18 listopad 2023 20:47

Rozkład jazdy

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Sporo dzieje się futsalowego w ten weekend....

A grają swoje rozgrywki także drużyny roczników 2014-2019 oraz kończą sezon ligowy chłopcy rocznika 2010/2011....

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj