MMP U16 - Dziś pierwszy mecz!

Już dzisiaj w piątek rozpoczyna się rywalizacja podczas turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U16. Do Chrzanowa przyjedzie 16 najlepszych zespołów w Polsce w tej kategorii wiekowej. Oczywiście wśród finalistów nie zabraknie naszej drużyny Gwiazdy SMS Ruda Śląska. Trener Rafał Krzyśka starał się przygotować zespół jak najlepiej do turnieju, chociaż w ostatnim tygodniu jego spokój zakłóciły kontuzje i choroby. W piątkowe popołudnie wszyscy na pewno zagrają na 100% swoich możliwości. Plan spotkań grupowych naszej drużyny:

Piątek

Godz. 17.30  Gwiazda SMS - Beniaminek Starogard

Sobota

Godz. 12.40 Gwiazda SMS - Futsal Przeworsk

Godz. 19.20 Gwiazda SMS - Junior Hurtap Łęczyca

Transmisja mistrzostw na kanale Youtube. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi telewizja  SFERA TV -https://www.youtube.com/watch?v=hyqGhRneo5I  

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN