Aktualności

środa, 20 październik 2021 19:18

Rocznik 2010 - Remis w Jaworznie

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Po raz drugi przeciwko drużynie Akademii 2012 Jaworzno zaprezentowaliśmy się z dobrej strony stwarzając sobie wiele sytuacji do osiągnięcia najważniejszego celu podczas meczu czyli do zdobycia gola ale niestety w najważniejszym momencie nasza koncentracja spada i podczas finalizacji podejmujemy bardzo złe decyzje. Mimo kontroli i znacznej przewadze przez całe spotkanie znowu w formie prezentów oddajemy bramki i ostatecznie drugi raz remisujemy z drużyną z Jaworzna. Cieszy rekacja drużyny po pierwszej podarowanej rywalowi bramce i szybka odpowiedź. ⭐???

Akademia 2012 Jaworzno 2:2 SR-S Gwiazda
⚽️ Zieliński ?️ Janus
⚽️ Janus

niedziela, 3 październik 2021 18:34

Rocznik 2010 - Stadion Chorzów - Gwiazda 4-1

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Po 6 bardzo dobrych meczach w lidze Młodzika Młodszego na zakończenie pierwszej rundy notujemy bardzo, bardzo słaby występ i zasłużenie przegrywamy z drużyną Stadionu Śląskiego. Miejmy nadzieję że będzie to kolejna cenna lekcja jakiej doświadczyliśmy w tym sezonie. Na wyróżnienie tego dnia w 100% zasługuje Grzegorz Janus który się dwoił i troił aby stworzyć zagrożenie pod bramką przeciwnika mimo biernej postawy kolegów z zespołu. Jak kapitanowi przystało w trudnym momencie pokazał że jest wzorem z którego niektorzy powinni wziąć przykład i zabrać się do ciężkiej pracy. Po bardzo intensywnych dwóch miesiącach miniony tydzień był bardzo luźny co mogło również mieć wpływ na dyspozycję w dniu dzisiejszym zawodników, którzy podejmowali dzisiaj bardzo dziwne decyzje na boisku. Głowy do góry i gramy dalej!
Stadion Śląski Chorzów 4:1 SR-S Gwiazda
⚽️ Janus ?️ Jędrzejczak

 

sobota, 25 września 2021 20:31

Rocznik 2010 - Gwiazda - Pogoń Imielin 2-0

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Trzy punkty zostają w Rudzie. Kolejne spotkanie w którym nasz zespół przez całe spotkanie dyktuje warunki na boisku i nie pozwala drużynie przeciwnej dojść do głosu. Tym razem do samego końca spotkania gramy dojrzale i mądrze rozgrywamy piłkę. Nie ustrzegliśmy się kolejnych prostych błędów w ustawieniu oraz technicznych które szybko zostaną skorygowane już w przyszłym tygodniu. Dobre doświadczenie dla chłopaków którzy musieli zmierzyć się z bardzo cofniętym zespołem Pogoni Imielin przygotowując cierpliwie kolejne akcje nie zapominając o zabezpieczeniu tyłów przed wyprowadzeniem kontrataku po długim podaniu. Radek wracaj szybko ‼️
SR-S Gwiazda 2:0 Pogoń Imielin
 - Janus
Przyłóg

 

poniedziałek, 6 września 2021 20:05

Rocznik 2010 - Pięciu do kadry!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Pięciu zawodników zostało po raz kolejny powołanych do kadry podokręgu, która odbędzie się 10 września na obiektach Wawelu Wirek. Jest to wyróżnienie dla tych chłopaków, kolejna jednostka treningowa w której mogą popracować z innymi trenerami oraz porywalizować z kolegami z innych drużyn, a dla reszty chłopaków motywacja aby na treningach oraz meczach pracować jeszcze ciężej w celu dołączenia do kolegów z drużyny. Gratulacje!

Powołani:
Grzegorz Janus,
Dawid Piperek,
Szymon Robełek,
Bartłomiej Gaczyński,
Szymon Zieliński.

niedziela, 5 września 2021 20:14

Rocznik 2010 - Debiut 11 x 11

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W lidze Trampkarza Młodszego przeciwko drużynie Slavi Ruda Śląska rocznik 2008 mimo zasłużonego zwycięstwa gości zaprezentowaliśmy się na tle starszych zawodników z bardzo dobrej strony przede wszystkim otwierając przez całe spotkanie grę od bramki, konstruując przemyślane akcje zespołowe tworząc sobie sytuacje do strzelenia bramki. Pierwszy mecz 11 na 11 w wykonaniu młodych gwiazd a drugi mecz rozegrany w ten weekend.
 
SR-S Gwiazda Ruda Śląska 3:7 Slavia Ruda Śląska
 
⚽️Piperek ?️Gaczyński
⚽️Faber ?️Janus
⚽️Piperek ?️Zieliński

 

środa, 25 sierpnia 2021 20:56

Meldunek obozowy

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Mija 4 dzień obozu w Centrum Sportu Rekord. Swoje mecze sparingowe rozegrali zawodnicy z roczników 2009, 2010 i 2011 w których przeciwnikiem była drużyna Skry Częstochowa na co dzień występująca w I lidze wojewódzkiej. Co ciekawe nasi trenerzy stworzyli mieszanki wybuchowe tworząc dwa zespoły składające się z wyżej wymienionych roczników którzy toczyli równy bój z wysokiej klasy przeciwnikiem

niedziela, 27 czerwiec 2021 09:59

Rocznik 2010 - Wygrana na koniec sezonu

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Za nami ostatni mecz w lidze Młodzików. W Katowicach przeciwko Podlesiance pokazujemy po raz kolejny dobry futbol i teraz przed zawodnikami okres roztrenowania i dobra zabawa po bardzo ciężkim, intensywnym sezonie.
LKS Podlesianka 1:3 SR-S Gwiazda

 

poniedziałek, 21 czerwiec 2021 08:40

Rocznik 2010 - Kolejny wygrany turniej!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Kolejny wielki sukces drużyny rocznika 2010
I miejsce Czerwonka Cup 2021 organizowanym przez Ap21Events.
W drugim dniu podczas rywalizacji w grupie Ligi Mistrzów mecze były ciekawsze ze względu na jeszcze wyższy poziom drużyn z którymi przyszło nam rywalizować. We wszystkich spotkaniach pokazaliśmy kawał dobrej piłki. Piękne akcje zakończone bramkami, dobre interwencje obrońców oraz bramkarzy. Mimo panującego upału z przyjemnością patrzyło się na grę młodych Gwiazd, a ręce same składały sie do oklasków.
Dwa upalne dni, 234 minut spędzonych na boisku, 11 wygranych, 1 remis oraz 1 porażka, 38 strzelonych bramek, 11 razy przeciwnicy pokonali naszą defensywę. Tak w liczbach można podsumować ten ciekawy i wyczerpujący turniej.
Skład: Gąsior, Kerger, Robełek, Przylóg, Litwiński, Janus, Gaczyński, Piperek, Klisowski, Jędrzejczak, Pawlikowski.
SR-S Gwiazda 3:1 Football Projekt
SR-S Gwiazda 2:0 Żywiecka APN
SR-S Gwiazda 3:0 Wisła Strumień
SR-S Gwiazda 2:1 GKS Jastrzębie
SR-S Gwiazda 2:4 Lisek Milówka
SR-S Gwiazda 4:1 APN SMS Tychy

 

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj