Aktualności

poniedziałek, 21 czerwiec 2021 08:40

Rocznik 2010 - Kolejny wygrany turniej!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Kolejny wielki sukces drużyny rocznika 2010
I miejsce Czerwonka Cup 2021 organizowanym przez Ap21Events.
W drugim dniu podczas rywalizacji w grupie Ligi Mistrzów mecze były ciekawsze ze względu na jeszcze wyższy poziom drużyn z którymi przyszło nam rywalizować. We wszystkich spotkaniach pokazaliśmy kawał dobrej piłki. Piękne akcje zakończone bramkami, dobre interwencje obrońców oraz bramkarzy. Mimo panującego upału z przyjemnością patrzyło się na grę młodych Gwiazd, a ręce same składały sie do oklasków.
Dwa upalne dni, 234 minut spędzonych na boisku, 11 wygranych, 1 remis oraz 1 porażka, 38 strzelonych bramek, 11 razy przeciwnicy pokonali naszą defensywę. Tak w liczbach można podsumować ten ciekawy i wyczerpujący turniej.
Skład: Gąsior, Kerger, Robełek, Przylóg, Litwiński, Janus, Gaczyński, Piperek, Klisowski, Jędrzejczak, Pawlikowski.
SR-S Gwiazda 3:1 Football Projekt
SR-S Gwiazda 2:0 Żywiecka APN
SR-S Gwiazda 3:0 Wisła Strumień
SR-S Gwiazda 2:1 GKS Jastrzębie
SR-S Gwiazda 2:4 Lisek Milówka
SR-S Gwiazda 4:1 APN SMS Tychy

 

niedziela, 20 czerwiec 2021 12:33

Rocznik 2010 - Łąka - turniej dzień 1

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W pierwszym dniu turnieju rozgrywanego w Łące koło Pszczyny każda z drużyn musiała zostawić sporo zdrowia na boisku nie tylko ze względu na wysoki poziom sportowy drużyn ale również przez panujące warunki pogodowe. W upalną sobotę na boisku młodzi piłkarze spędzili 140 minut na co złożyło się 7 spotkań. Młode gwiazdeczki nie zostawiły nic przypadkowi i w dobrym stylu wygrali sześć spotkań oraz raz zremisowali. Dzięki pierwszemu miejscu w grupie w niedzielę zagramy w Lidze Mistrzów.
SR-S Gwiazda 4:0 Iskra Pszczyna
SR-S Gwiazda 4:1 UKS Szopienice
SR-S Gwiazda 3:0 Wisła Strumień
SR-S Gwiazda 1:1 APN SMS Tychy
SR-S Gwiazda 6:2 GKS Andaluzja
SR-S Gwiazda 2:0 LKS Gardawice
SR-S Gwiazda 2:0 Lotnik Jeżów Sudecki

 

poniedziałek, 14 czerwiec 2021 18:57

Rocznik 2010 - Wygrana z Imielinem

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Po zakończeniu rozgrywek w III lidze wojewódzkiej nasz rocznik 2010 czeka jeszcze kilka meczy w V lidze Młodzika (rocznik 2009). W sobotę przeciwnikiem była drużyna Pogoni Imielin która stawia na twardą fizyczną grę o czym przekonało się kilku naszych zawodników. Po wymianie ciosów oraz błędach popełnianych przez obie drużyny w pierwszej połowie nasi zawodnicy w drugiej odsłonie spotkania wrócili na odpowiednie tory i nie dali dojść do słowa przeciwnikowi samemu stwarzając sobie kolejne okazje do podwyższenia wyniku.
SR-S Gwiazda 4:1 Pogoń Imielin

 

środa, 9 czerwiec 2021 18:19

Rocznik 2010 - Orzeł pokonany

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W ostatnim meczu III ligi wojewódzkiej podejmowaliśmy w roli gospodarza drużynę Orła Sosnowiec. Kolejny mecz w którym dyktujemy warunki na boisku oraz staramy się realizować nasze cele szkoleniowe. Mimo wysokiego wyniku końcowego w dalszym ciągu naszych zawodników czeka ciężka praca nad finalizacją kreowanych sytuacji podbramkowych. Ostatecznie w lidze rocznika 2010 zajmujemy dopiero V miejsce. Nie wynik, a postawa, pomysł na grę, realizacja postawionych wspólnie celów na tle z pewnością jednych z najlepszych drużyn w Polsce w naszym roczniku oraz styl który prezentowaliśmy podczas wszystkich rozegranych spotkań jest tutaj najważniejszy. Wielkie brawa dla wszystkich chłopaków przed którymi jeszcze kilka kolejek w lidze 2009 oraz kolejny turniej.
SR-S Gwiazda 12:5 Orzeł Sosnowiec

 

sobota, 5 czerwiec 2021 11:32

Rocznik 2010 - Gwiazda - Stadion Chorzów 2-2

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Na początek weekendu zespół rocznika 2010 remisuje że Stadionem Chorzów 2-2.
Sporo walki i szkoda niewykorzystanych szans w końcówce spotkania.
Dwie kolejne bramki zdobył Janus.
poniedziałek, 31 maj 2021 19:32

Rocznik 2010 - Zwycięstwo w Turnieju Smoka

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Zwycięstwo w turnieju Smoka 2021. Cała drużyna zasłużyła na ogromne brawa za styl w jakim odniosła zwycięstwo w tym dużym dwudniowym turnieju w Krakowie. We wszystkich dziesięciu rozegranych spotkaniach zawodnicy zdobyli łącznie 35 bramek przy tym tracąc zaledwie 3. Wysokie wyniki nie były postawionym celem przez zespół, a dominacja w każdym z meczy, jak najszybszy powrót do posiadania piłki po stracie oraz ćwiczone, przemyślane akcje zespołowe co w 100% udało się zrealizować dzięki czemu fajnie było oglądać na tym turnieju mecze niepokonanej Gwiazdy Ruda Śląska której nieustannie głośno dopingowali najlepsi kibice! Wszyscy obserwująacy nasze spotkanka zobaczyli kilkanaście bardzo ładnych bramek po których ręce same składały sie do oklasków. Najlepszym zawodnikiem turnieju spokojnie można było wybrać wielu zawodników z naszej drużyny ale nagroda była jedna i organizatorzy wybrali jednego z nich: Gratulacje dla Szymona Zielińskiego. Nagrodą za zwycięstwo w całym turnieju był voucher na turniej zagraniczny w Niemczech, okazały puchar, wyjątkowe medale oraz voucher na paintball.
"Rampampara Rampampara Gwiazda dzisiaj ma puchara..."
Wystąpiliśmy w składzie: Gąsior, Kerger, Robełek, Kopel, Przylóg, Klisowski, Gaczyński, Janus, Faber, Jedrzejczak, Piperek, Zieliński.
Asystent: Oliwier Gaczyński.
Grupa C:
SR-S Gwiazda 1:1 Ladies FA Targowianka
SR-S Gwiazda 7:0 SP Trzcina
SR-S Gwiazda 3:0 Orkan Szczyrzyc
SR-S Gwiazda 9:0 MKS Siechnice
SR-S Gwiazda 6:0 AP Futbolica
Liga Mistrzów:
SR-S Gwiazda 1:0 Tigers Hearts Academy
SR-S Gwiazda 2:0 LKS Radziszowianka
SR-S Gwiazda 1:0 KS 94 Rachowice
SR-S Gwiazda 2:0 Piast Łupanów
SR-S Gwiazda 3:2 Gdovia Gdów

 

niedziela, 23 maj 2021 15:26

Rocznik 2010 - Po punkciku...

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W tym tygodniu drużyna rozegrała dwa różne mecze w których zdobyła zaledwie po 1 pkt. Wtorkowe spotkanie w III lidze wojewódzkiej Orlików starszych to bardzo dobra postawa zawodników. Nasi piłkarze zdominowali w Chorzowie gospodarzy, ale zabrakło szczęścia oraz dokładności pod bramką przeciwników aby zainkasować 3 punkty. Natomiast w sobotę w roli gospodarza w lidze młodzików również remisujemy po bezbarwnym występie.
Stadion Śląski 3:3 SR-S Gwiazda
SR-S Gwiazda 4:4 Podlesianka Katowice

 

niedziela, 16 maj 2021 09:35

Rocznik 2010 - Wygrane derby

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Dobra postawa naszych zawodników w derbach przeciwko Slavii Ruda Śląska w lidze Młodzika Młodszego. Na wąskim i małym boisku pewnie a co najważniejsze w dobrym stylu i z pomysłem na grę pokonujemy przeciwników i zdobywamy kolejne 3 punkty.
Slavia Ruda Śląska 2:5 SR-S Gwiazda

 

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj