Rocznik 2009 – Dreszczowiec w Jaworznie

Po wymuszonej przerwie w rozgrywkach w końcu przyszedł czas na ligowe emocje!
W Jaworznie przyszło nam się mierzyć z tamtejszą Akademią 2012. Był to nasz pierwszy mecz przeciwko tej drużynie. Spotkanie miało dość dramatyczny przebieg, gra była bardzo otwarta i obie drużyny kreowały sobie sytuacje. Do przerwy przegrywaliśmy 1:0. Jednak cały czas walczyliśmy o zdobycie bramki, bo sytuacje ku temu były, ale pozostawały niewykorzystane. Druga połowa dalej owocowała w otwartą grę obu drużyn. Apetyt na wyrównującą bramkę ostudził gol na 2:0… ale po paru minutach nasi zawodnicy pokazali charakter. Najpierw bramkę kontaktową zdobył Jakub Smoła, następnie wyrównał Oskar Rogosz ustalając wynik na 2:2.
Nie był to nasz najlepszy mecz, jednak zdobyliśmy znów cenne doświadczenie i mamy nadzieję, że zaowocuje one w kolejnych spotkaniach.