Rocznik 2012

Wesołych Świąt Wielkanocnych!
niedziela, 21 kwiecień 2019 11:18

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".

Treningi w okresie świątecznym
środa, 17 kwiecień 2019 16:12

W wielki czwartek trenujemy jak co tydzień o godzinie 17:30 na hali Mosir w Halembie. Zapraszamy wszystkich zawodników oraz wszystkie dzieci chcą rozpocząć treningi w naszym klubie. Na treningu podamy informację odnośnie wtorkowego treningu w przyszłym tygodniu.

Treningi w tygodniu
poniedziałek, 08 kwiecień 2019 20:15

W tym tygodniu odbędą się dwa treningi, we wtorek o godzinie 16 na boisku sp 24( orlik) i w czwartek o godzinie 17:30 (hala).  Zapraszamy

 

Informacje dotyczące Deichmann Cup.

poniedziałek, 01 kwiecień 2019 18:46

Do końca tygodnia musimy wpłacić pieniądze oraz dostarczyć potrzebne dokumenty, dzięki którym zawodnicy będą mogli rozgrywać mecze w turnieju. Kwota to 150 zł od zawodnika, w tej kwocie jest ubezpieczenie zawodnika,strój sportowy (koszulkę, spodenki i getry) oraz jednorazową Kartę Upominkową do zrealizowania przez opiekuna prawnego dziecka w sieci sklepów Partnera Tytularnego Turnieju – firmy Deichmann Obuwie sp. z o.o. , a także 6 zorganizowanych turnieji. Branie udziału nie jest obowiązkowe, ale jest to fajna przygoda dla zawodników. Turnieje będą odbywać się w Mysłowicach w niedzielę popołudniu. Jutro na treningu trenerzy będą zbierać pieniądze i ankiety zawodników, które można pobrać z pliku poniżej, jeśli ktoś będzie miał problem aby wydrukować , postaramy się przygotować kilka egzemplarzy. 

Trening 16.00 na boisku SP 24. 

 

Plany na nadchodzący tydzień

poniedziałek, 25 marzec 2019 15:34

W tym tygodniu odbędą się dwa treningi, we wtorek o godzinie 16 na boisku sp 24( orlik) i w czwartek o godzinie 17:30 (hala). W przypadku złych warunków pogodowych będziemy kontaktować się smsami oraz wrzucać informacje na strone.

 

Rocznik 2012 - Turniej w Chorzowie

wtorek, 26 marzec 2019 09:17

W niedzielę w Chorzowie część zawodników rocznika 2012 brała udział w turnieju organizowanym przez Akademię Piłkarską Sport Park Budowlani. W turnieju poza drużyną Gwiazdy udział wzięły 3 drużyny: LKS Górki Śląska, Młoda Gieksa Katowice i Akademia Piłkarska SPB Chorzów. Turniej został przeprowadzony w systemie "każdy z każdym" w dwóch kolejkach (mecz i rewanż). Tak więc nasi zawodnicy zagrali 6 meczów, w których każdy z zawodników dał z siebie wszystko. Gra naszego zespołu momentami mogła się podobać, jednak przed naszymi zawodnikami oraz trenerami jeszcze dużo pracy. Warto podkreślić, że najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik Gwiazdy, Denis Janeczek!! Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal i dyplom. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, oraz rodzicom za gorący doping no i przede wszystkim naszym zawodnikom za walkę w każdym meczu.

 

Gwiazda wystąpiła w składzie:

Michał Miler, Denis Janeczek, Szymon Matuszewski, Szymon Mazutek, Tymek Mazurek, Dominik Jachna, Kaziu Wolny

 

Turniej w Knurowie!

niedziela, 24 marzec 2019 10:33

W sobotę rano, część naszej drużyny udała się na turniej do Knurowa. W turnieju wzięło udział 11 drużyn, które miały możliwość zagrania  każdy z każdy. Turniej obfitował w dużą ilość bramek i emocje , które towarzyszyły  dzieciakom z rocznika 2012 oraz rodzicom. Warto zaznaczyć , że nie było klasyfikacji końcowej tylko ważna była gra i zabawa. Brawa należą się organizatorom , którzy naprawdę dobrze zorganizowali turniej na taką liczbę drużyn. Poniżej przedstawiamy wyniki naszej drużyny na tle dzieciaków z innych drużyn :

Concordia II  0:5  Gwiazda (Klecki x 2, Wystyrk, samobójcza, Studnik)

Gwiazda 1:1 Rachowice (Klecki)

Raki Gostyń  1:2  Gwiazda  (Warda, Klecki)

Gwiazda  1:2  Świbie (Klecki)

APN Knurów 5:1 Gwiazda (Studnik)

Gwiazda 1:1 GSF Gliwice (Klecki)

AP Team 5:1 Gwiazda (Warda)

Pyskowice 4:1 Gwiazda ( Klecki)

Gwiazda 1:0 Champion (Warda)

Concordia I 3:1  Gwiazda (Kurpas)

 

 

 

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN