Rocznik 2011 - Zakończenie Deichmanna

W niedzielę 3 czerwca na zakończenie rozgrywek Deichmann zagraliśmy z Australią i Chorwacją. Początek pierwszego meczu jest dla nas znakomity. Szybko strzelamy bramkę i wydaje się, że kwestią czasu są następne gole dla naszej drużyny. Jednak z minuty na minutę powiększa się przewaga przeciwnika i przegrywamy 8-1. Drugi mecz jest już bardziej wyrównany, ale również musimy uznać wyższość rywala. Przegrywamy 5-2. W tym miejscu warto napisać o postawie jedynej dziewczyny występującej w naszym roczniku. Były momenty, że Lilianie Margiecok czterech rywali nie potrafiło odebrać piłki. Po tych spotkaniach zakończyła się przygoda Gwiazdy 2011 na boiskach w Mysłowicach. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy i pamiątkowe medale. Dodatkowo Bartosz Kostyra, Szymon Zając i Tymoteusz Kempa otrzymali statuetki dla najlepszego strzelca (strzelcy bramek w kolejkach 2,3 i 4) oraz Eryk Franosz dla najlepszego bramkarza. Udział w tych rozgrywkach możemy ocenić bardzo pozytywnie. Nasza drużyna zdobywała doświadczenie w grze na naturalnej nawierzchni. Widać jak wielkie postępy poczynił każdy zawodnik. Gratulacje i wielkie brawa dla naszych pociech. JESTEŚMY Z WAS DUMNI.

PORTUGALIA 1-8 AUSTRALIA (Kempa)

CHORWACJA 5-2 PORTUGALIA (Saternus, Lila)

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN