Rocznik 2011

4 kolejka Ligi Zaków
poniedziałek, 14 październik 2019 17:46

W niedzielę 13.10. rozegraliśmy 4 kolejkę Ligi Żaków. Tak się złożyło, że były to derbowe zawody. Na boiskach Pogoni Nowy Bytom gościliśmy drużyny Grunwald Ruda Śląska, Orlik Ruda Śląska oraz Jastrząb Bielszowice. W pierwszym meczu pewnie pokonujemy naszego sąsiada z Halemby 10-2. W drugim spotkaniu z drużyną z Bielszowic oglądaliśmy bardzo wyrównaną rywalizację, z której nasza drużyna wychodzi zwycięsko. Pokonujemy Jastrząb 3-2. Na zakończenie zmagań drużyna Orlika postawiła nam bardzo trudne warunki czego efektem było aż osiem straconych goli przy tylko dwóch strzelonych. Dziękujemy zawodnikom za walkę i zaangażowanie. Jesteśmy z Was dumni! Gwiazdę w tym dniu reprezentowali: Zając, Dyrda, Franosz, Kostorz, Szczygioł, Kempa, Margiecok, Saternus, Mól, Lorens, Głąbik. Poniżej komplet wyników i strzelcy.

Gwiazda 10-2 Grunwald R.Śl. (Saternus 3, Lorens 2, Kempa 2, Głąbik 2, Dyrda)

Gwiazda 3-2 Jastrząb B-ce (Kempa 2, Zając)

Gwiazda 2-8 Orlik R.Śl. (Zając, samobój) 

Rocznik 2011 - 3 kolejka Ligi Żaków
poniedziałek, 07 październik 2019 22:12

W niedzielę 06.10. w ramach 3 kolejki Ligi Żaków gościliśmy na obiekcie Pogoni Imielin. Często pierwsze mecze w naszym wykonaniu bywają trudne i tak było też tym razem. Na inauguracje zawodów zasłużenie przegrywamy z gospodarzami 12-5. Brakowało nam zdecydowania i szybszego podejmowania decyzji. W następnym spotkaniu gramy już o wiele lepiej i pewnie wygrywamy 10-2. W trzecim meczu przeciwnik był skuteczniejszy od nas i mimo, że mieliśmy przewagę przegrywamy 6-2. Wielkie brawa dla naszych zawodników za zaangażowanie i walkę do ostatniego gwizdka. Wystąpiliśmy w składzie: Franosz, Lorens, Mól, Saternus, Kempa, Margiecok, Głąbik, Kostorz. Poniżej komplet wyników i strzelcy.

Gwiazda 5-12 Pogoń Imielin (Kempa, Margiecok, Lorens, Mól, Kostorz)

Gwiazda 10-2 KS Kamionka (Kempa 4, Saternus 3, Mól 3)

Gwiazda 2-6 Akademia Red Box (Kempa, Margiecok)

Rocznik 2011 - ruszyła Liga MOSiRu
sobota, 05 październik 2019 14:29

Wczoraj rozgrywaliśmy pierwszy mecz w lidze Mosiru, kolejna fajna alternatywa dla chłopców, aby w tym młodym wieku rozgrywać jak najwięcej meczy. Mierzylismy się z rudzkim Wawelem Wirek. Mecze w lidze Mosiru rozgrywane są 2x20minut.

Z kolei już jutro rozgrywamy kolejne spotkania w Lidze Żaków. Tym razem czeka nas wyjazd do Imielina, start o 15:30!

 

1 kolejka Ligi Żaków

wtorek, 17 wrzesień 2019 18:23

W niedzielę 15.09. rozegraliśmy pierwszą kolejkę Ligi Żaków. Jako gospodarz gościliśmy drużyny AKS Mikołów, Kamionka Mikołów oraz MKS Siemianowice Śląskie. Byliśmy bardzo ciekawi jak zaprezentuje się Nasza drużyna w pierwszych oficjalnych meczach tego sezonu. Mimo, że wygraliśmy tylko jedno spotkanie jesteśmy bardzo dumni z postawy Naszych Gwiazdeczek. Było dużo walki, zaangażowania, wymieniamy co raz więcej podań. Choć ostatni mecz przegraliśmy aż 6-0 to przeciwnik nie posiadał tak wielkiej przewagi jak wskazywałby wynik meczu. Trzeba podkreślić bardzo dobrą postawę bramkarza i skuteczność napastników drużyny przeciwnej. Gwiazdę reprezentowali: Dominik Ryszka, Eryk Franosz, Kamil Mól, Szymon Zając, Liliana Margiecok, Dawid Lorens, Tymoteusz Kempa, Bartek Widuch. Poniżej komplet wyników oraz strzelcy.

Gwiazda 4-2 Kamionka (Kempa 2, Zając, Margiecok)

Gwiazda 7-7 MKS Siemianowice Śl.  (Kempa 3, Lorens 2, Zając, Widuch)

Gwiazda 0-6 AKS Mikołów

 

 

 

Rocznik 2011 - zapraszamy na piątkowy trening

wtorek, 20 sierpień 2019 22:41

Kolejny trening rocznika 2011 odbędzie sie w najbliższy piątek o godzinie 16:00 na boisku ze sztuczną murawą przy szkole podstawowej nr 24 przy ul. Lexa w Halembie. Zapraszamy wszystkich chetnych!

 

Rocznik 2011 wznowił treningi!

wtorek, 06 sierpień 2019 20:30

Deszczowy początek piłkarskich zmagań.

Nasi podopieczni z rocznika 2011 brali dzisiaj udział w pierwszych zajęciach treningowych po wakacyjnej przerwie.

Nawet ulewny deszcz nie odstraszyl naszych podopiecznych, którzy dzielnie stawiali czoła treningowym zadaniom. Wszyscy zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzach wracali do domu nie mogąc sie doczekać kolejnego treningu! 

Zapraszamy wszystkich chetnych z rocznika 2011 na treningi! Więcej informacji u trenera Mateusza Nowickiego i trenera Arka Spiolka, których numery tel. znajdują się w zakladce "kotakt" na naszej stronie.

 

Dzisiaj oficjalnie zakończyliśmy zmagania w Lidze Żaków turniejem na boisku bocznym Stadionu Śląskiego.

Dwa zwycięstwa i jeden remis to bilans naszych dzisiejszych zmagań z Orłem Mokre, AKSem Mikołów oraz Śląskiem Świętochłowice. Dzieci dobrze zaprezentowały sie na boisku i najbardziej cieszy nas fakt, że z meczu na mecz jest widoczny progres!

 

Dziekujemy wszystkim za ten owocny sezon i życzymy udanych urlopów! 

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN