Rocznik 2011

W końcu po zimowej przerwie zainaugurowaliśmy wiosenną rundę Ligi Żaków! 

W sobotni poranek gościł nas Orlik Ruda Śląska, oprócz gospodarzy naszym przeciwnikiem tego dnia był również AKS Mikołów. 

Ku radosci zgromadzonych kibiców wszystkie mecze obfitowały w bramki, a co za tym idzie liczne emocje! Nasza drużyna wykazała się walecznością oraz pokazała, że ciągle robi postępy. Zdobywaliśmy bramki po indywidualnych akcjach, jak i również po tych złożonych z kilku podań.

Kolejne  cenne doświadczenie za nami!

Zapraszamy na testy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej. Przypominamy, że te są warunkiem do przyjęcia do szkoły. Na testy zabieramy własny sprzęt sportowy. Przypominamy, że ogłaszamy zapisy m.in. do klas I - III o profilu akrobatyka sportowa i piłka nożna. Zawodników Gwiazdy informujemy, że w klasach I-III uczniowie SMS zachowują dotychczasową przynależność, czyli pozostają zawodnikami Gwiazdy. W przypadku pytań prosimy o kontakt 504 197 289.

Ogłaszamy też nabory uzupełniające do pozostałych klas.

Szczegółowe terminy na plakacie.

Już po raz XVI odbywał się doroczny cykl turniejów halowych dla dzieci pod nazwą Gwiazda Cup. Od początku roku w każdą niedzielę odbywały się turnieje dla poszczególnych roczników. Dzisiaj cykl zakończyła rywalizacja rocznika 2011. Turniej zakończył się wygraną SMS ŻAPN Żywiec, która w finale pokonała LKS Mizerów. Trzecie miejsce wywalczył Beskid Gilowice-Rychwałd. Zespoły Gwiazdy zakończyły rywalizacją na miejscu 6 i 10.

Specjalne podziękowania kierujemy dla rodziców rocznika 2011 za pomoc w organizacji turnieju - tym bardziej że większość osób uczestniczyła w dorocznym Balu Gwiazdy.

Komplet wyników w rozwinięciu.

 

Obozowa wymiana...

sobota, 16 luty 2019 12:33

Chłopcy rocznika 2011 dzisiaj wracają ze swojego pierwszego obozu piłkarskiego. Przez tydzień spędzali czas na treningach i zabawie w Kompleksie Turystycznym Sudety w Głuchołazach. Atrakcji było wiele - m.in. treningi pod balonem, wycieczki i niespodzianki. Trener Arek miał okazję poznać tez chłopaków z innej strony nie tylko przy okazji zajęć treningowych w klubie. Brawa należą się wszystkim uczestnikom, którzy w komplecie zaliczyli swój pierwszy obóz. Specjalne podziękowania należą się także obozowej kadrze, czyli trenerowi Arkowi oraz przede wszystkim wychowawczyniom - pani Monice i pani Kasi bez których obóz ''chyba by nie przetrwał". Dziękujemy.

Dzisiaj wraca rocznik 2011 ale do Głuchołaz wyjeżdża grupa rocznika 2009. To już doświadczeni obozowicze więc na pewno bardziej trener Arek będzie się już mógł skupić na zajęciach treningowych.

W poniedziałek natomiast swój obóz dochodzeniowy rozpoczynają zawodnicy rocznika 2010 - postaramy się na bieżąco relacjonować najważniejsze wydarzeniach ferii z Gwiazdą.

Turniej 3 marca- sprawy organizacyjne

środa, 30 styczeń 2019 20:11

Drodzy rodzice. Podczas turnieju (3 marca), którego jesteśmy gospodarzem będziemy prowadzić bufet gastronomiczny oraz loterię fantową. Pieniądze zebrane w tym dniu przeznaczone będą na potrzeby naszych dzieci np. zakup strojów, piłek, wspólny wyjazd itp.(do uzgodnienia). Każdego rodzica prosimy o pomoc w sprawach organizacyjnych (m.in. pieczenie ciast, zakup kubków, łyżek, talerzyków plastikowych itp.) oraz o obsługę bufetu. Prosimy wszystkich aby do 7 lutego dostarczyli fanty (zbiórkę prowadzi p. Kempa) oraz poinformowali p. Kostyra o kilku ważnych sprawach m.in. obecność dziecka na turnieju, ewentualna pomoc przy organizacji itp. W przypadku nie dostarczenia fantów prosimy o wpłacenie 40 zł. p. Kostyra. Oczywiście opłata nie jest obowiązkowa, jednakże brak jej uiszczenia będzie oznaczać nie uwzględnienie dziecka przy podziale zabranej kwoty. W razie pytań prosimy podejść do wyżej wymienionych osób podczas treningu.

 

Poznajmy się

piątek, 25 styczeń 2019 18:00

Przed Państwem zawodnik rocznika 2011, Adrian Dyrda. Adi bardzo szybko się uczy piłkarskiego fachu, a co najważniejsze.. robi to dosłownie z ciągłym uśmiechem na twarzy! Z pewnością jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników, jednak mimo młodego wieku doskonale zdaje sobie sprawę, że nie może odpuszczać na żadnym treningu, aby zostać dobrym piłkarzem!
Sprawdźmy co ma sam o sobie do powiedzenia:

Dzień dobry.
Nazywam się Adrian Dyrda. Mam 6 lat i z całej ekipy 2011 jestem najmłodszy.
Do Gwiazdy przyszedłem we wrześniu 2016.
Najbardziej lubię grać na obronie i na ataku, ponieważ na ataku można strzelać gole a na obronie lubię robić wślizgi.
Moimi ulubionymi zawodnikami są Robert Lewandowski ,Kamil Glik i Mohamed Salah. Moim ulubionym zagranicznym klubem jest Manchester United, a na co dzień kibicuję Górnikowi Zabrze. Na treningach najbardziej lubię grać w berka i...... grać mecze. Moją mocną stroną są wślizgi i podania. Lubię chodzić na treningi ponieważ lubię grać w piłkę i mam tam fajnych kumpli oraz fajnych trenerów.
Prócz grania i oglądania piłki nożnej lubię jeszcze oglądać skoki narciarskie, jeździć na nartach, grać z tatą w Fife i chodzić na basen.

 

Poznajmy się

sobota, 12 styczeń 2019 20:09

Dzisiaj przedstawiamy Państwu przesympatycznego zawodnika rocznika 2011! Szymon Zając, oprócz wysokich, jak na swój wiek, umiejętności piłkarskich cechuje się również wzorowym zachowaniem na treningach, co dobrze wróży na przyszłość...
Oddajmy głos zainteresowanemu:

Witam wszystkich!
Nazywam się Szymon Zając i mam 7 lat. Od września chodzę do 1 klasy. W klubie Gwiazda gram z numerem 25. Na treningi uczęszczam już 3 rok. Moja przygoda z piłką nożną zaczęła się w czasie Euro 2016. Na pierwszy trening przyprowadziła mnie babcia. Najbardziej lubię grać na pozycji napastnika, ponieważ bardzo lubię strzelać gole. To piękne uczucie gdy do bramki przeciwnika wpada piłka! Moimi idolami są: Leo Messi, Gareth Bale i Andres Iniesta, a z polskich piłkarzy Lewandowski i Błaszczykowski. Kibicuję klubom FC Barcelona i Juventus. W piłce nożnej najbardziej fascynuje mnie to, że jest nieprzewidywalna, i że uczy tego, że nie wolno się poddawać. Na treningach najbardziej lubię ćwiczyć linie podania i szukanie wolnej przestrzeni. Moją najmocniejszą stroną są wślizgi i przejmowanie piłki. Poza piłką nożną lubię...kopanie piłki na podwórku i w mieszkaniu (drzwi i szafki to moje bramki). W treningach najbardziej lubię to, że mamy super trenera, który pozytywnie daje nam "w kość"

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN