Rocznik 2010 - Mistrzowie Cider Cup 2019!

Zasłużone zwycięstwo w turnieju o puchar Burmistrza miasta Radzionków. 

Bardzo dobra organizacja oraz wysoki poziom sportowy w Radzionkowie. W silnie obsadzonym turnieju wzięło udział 16 zespołów m.in ROW Rybnik, Moda Gieksa, Ruch Radzionków, Gwarek Tarnowskie Góry oraz Gwarek Zabrze.
W pierwszej części turnieju znaleźliśmy się w jednej grupie z zespołami: Gwarek Tarnowskie Góry, Akademia Jaworzno oraz Sokół Orzech. Wzmagania w grupie drugiej kończymy z kompletem punktów i wraz z Akademią Jaworzno przyszło nam rywalizować dalej w Lidze Mistrzów gr. A.
W drugiej fazie rozegraliśmy dwa spotkania z najlepszymi drużynami z grupy pierwszej czyli Młodą Gieksą oraz Ruchem Radzionków, a wynik trzeciego został przepisany tym samym po kolejnych dwóch zwycięstwach meldujemy się w wielkim finale gdzie czekała na nas Drama Zbrosławice.
W całym turnieju rozegraliśmy sześć spotkań w których zdobyliśmy komplet zwycięstw z bilansem bramowym 32-10. Cieszy bardzo dobra postawa wszystkich zawodników od pierwszego do ostatniego meczu i mimo różnych warunków pogodowych w każdym momencie na boisku graliśmy swoją piłkę tym samym prezentując bardzo wysoki poziom, którego pod wrażeniem były również inne zespoły. Bez dwóch zdań zasłużenie nasi młodzi piłkarze wznieśli puchar za zajęte I miejsce. Gratulacje dla wszystkich zawodników a przede wszystkim dla całej drużyny której częścią są również najwierniejsi kibice w której było widać kolektyw zarówno na boisku jak i poza nim.

Wystąpiliśmy w składzie: Gąsior Dawid, Robełek Szymon, Kopel Przemysław, Gaczyński Bartłomiej, Janus Grzegorz, Jędrzejczak Szymon, Zieliński Szymon, Przyłóg Kamil, Piperek Dawid. Trener: Działach Wojciech.

Wyniki spotkań:

Grupa 2:
SR-S Gwiazda 8-0 Gwarek Tarnowskie Góry
SR-S Gwiazda 3-2 Akademia Jaworzno
SR-S Gwiazda 6-1 Sokół Orzech

Liga Mistrzów gr. A:
SR-S Gwiazda 7-2 Ruch Radzionków
SR-S Gwiazda 4-1 Młoda Gieksa

Wielki finał:
SR-S Gwiazda 4-3 Drama Zbrosławice

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN