Rocznik 2009

SRS Gwiazda Ruda Śląska przystąpiła do programu certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN. Przeszliśmy już wszystkie wymagane procedury i aktualnie nasza działalność w zakresie szkolenia dzieci będzie weryfikowana przez przedstawicieli PZPN. Aktualnie rozpoczął się kolejny etap Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich.…
Gratulujemy
wtorek, 25 czerwiec 2019 20:05
Arkadiusz Spiolek z tytułem trenerskim UEFA A. Gratulujemy Panie Trenerze. Liczymy na jeszcze lepsze postępy naszych zawodników i wyniki zespołów. Przypominamy, że Arek prowadzi nasze zespoły rocznika 2009 i 2011 a od września będzie także trenerem w Szkole Mistrzostwa Sportowego…
Rocznik 2009 - Ostatnia kolejka za nami
czwartek, 06 czerwiec 2019 08:12
Wszystko co dobre kiedyś się kończy.... Takimi słowami podsumować możemy sezon wykonaniu Gwiazdy rocznika 2009 występującej w Lidze Orlika. Nasza drużyna walczyła na dwóch płaszczyznach ligi, w pierwszej grupie i trzeciej. Wczorajszego dnia rozegraliśmy dwa ostatnie mecze. W pierwszej grupie…
Dobra forma nie opuszcza naszych zawodników. Wczoraj w grupie pierwszej Ligi Orlika rywalizowaliśmy ze Slavią Ruda Śląska, którą pewnie pokonaliśmy 13:1. W grupie trzeciej naszym przeciwnikiem był UKS Ruch Chorzów. Po otwartym meczu, wygrywamy 9:6. Za tydzień czeka nas ostatnia…
Gwiazda 2009 powtarza wyczyn z przed tygodnia. W grupie 1. dzisiaj naszym przeciwnikiem był Wawel Wirek. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, realizując założenia przedmeczowe. Wygrywamy mecz 13:0. Drugi mecz, w grupie 3., również odbył się dzisiaj, jednak już…
Oto piątka naszych zawodników, którzy zostali powołani i w miniony czwartek brali udzial w kolejnych konsultacjach kadry podokręgu rocznika 2009. Trzymamy kciuki za chłopaków i mamy nadzieję, że Oskar Rogosz, Kamil Gisder, Kuba Smoła, Błażej Kokoszka i Bartek Grygonis dobrze…
W dzisiejszej kolejce Ligi Orlika nasze zespoły rywalizowały w grupie 3. z AKSem Mikołów, oraz w grupie 1. Orlikiem Ruda Śląska. W grupie pierwszej nasza drużyna pokonała Orlik 9:4. Z kolei w grupie trzeciej wygraliśmy z AKSem 8:2. Klub reprezentowali:…

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN