I Memoriał im. Stanisława Grzywaczewskiego

13 stycznia w hali MOSiR w Rudzie Śląskiej odbędzie się pierwszy turniej piłki halowej dla dzieci w ramach naszego dorocznego cyklu Gwiazda Cup. W tym roku już po raz XVI odbędzie się cykl turniejów organizowanych przez nasze stowarzyszenie. Podjęliśmy decyzję, że corocznie pierwszy z turniejów w roku kalendarzowym organizowanym przez Gwiazdę poświęcony będzie pamięci zmarłego w grudniu naszego trenera, działacza Stanisława Grzywaczewskiego.

Na parkiecie w Halembie pojawią się zawodnicy rocznika 2009 i młodsi reprezentujący dziesięć drużyn.

W grupie A rywalizować będą - SMS I Ruda Śląska, MKS Pogon Ruda Śląska, Gwiazda II Ruda Śląska, APG Gliwice i Polonia Łaziska a w grupie B Polonia Bytom, Gwiazda I Ruda Śląska, SMS II Ruda Śląska, APN Knurów i GSF Gliwice

W rozwinięciu harmonogram turnieju.

I faza turnieju  - Mecze rozgrywane w 2 grupach „każdy z każdym” /1 x 15 minut/

 

8.00 – początek turnieju                         - 15.30 – zakończenie turnieju

               

                                                                                                                                                                                                        Wynik:

1.

Grupa A

8.16

SMS Ruda Śląska

-

 MKS Pogoń Ruda Śląska

:

2.

Grupa B

8.32

 Polonia Bytom

-

 Gwiazda Ruda Śląska

:

3.

Grupa A

8.48

 Gwiazda II Ruda Śląska

-

 Polonia Łaziska

:

4.

Grupa B

9.04

SMS II Ruda Śląska

-

 GSF Gliwice

:

5.

Grupa A

9.20

APG Gliwice

-

 SMS Ruda Śląska

:

6.

Grupa B

9.36

 Polonia Bytom

-

 APN Knurów

:

7.

Grupa A

9.52.

 MKS Pogoń Ruda Śląska

-

 Gwiazda  II Ruda Śląska

:

8.

Grupa B

10.08

 GSF Gliwice

-

 Gwiazda  Ruda Śląska

:

9.

Grupa A

10.24

 Polonia Łaziska

-

 APG Gliwice

:

10.

Grupa B

10.40

 SMS II Ruda Śląska

-

 APN Knurów

:

11.

Grupa A

10.56

 SMS Ruda Śląska

-

Gwiazda  II Ruda Śląska

:

12.

Grupa B

11.12

Polonia Bytom

-

 GSF Gliwice

:

13.

Grupa A

11.28

 MKS Pogoń Ruda Śląska

-

Polonia Łaziska

:

14.

Grupa B

11.44

 Gwiazda  Ruda Śląska

-

 SMS II Ruda Śląska

:

15.

Grupa A

12.00

Gwiazda II Ruda Śląska

-

 APG Gliwice

:

16.

Grupa B

12.16

 APN Knurów

-

 GSF Gliwice

:

17.

Grupa A

12.32

 SMS Ruda Śląska

-

 Polonia Łaziska

:

18.

Grupa B

12.48

Polonia Bytom

-

 SMS II Ruda Śląska

:

19.

Grupa A

13.04

MKS Pogoń Ruda Śląska

 

APG Gliwice

:

20.

Grupa B

13.20

 APN Knurów

-

Gwiazda Ruda Śląska

:

 

 

 

 

II FAZA TURNIEJU

 

 

Drużyny, które zajęły miejsca 1 i 2 w grupie A grają na krzyż z drużynami, które zajęły miejsca 1 i 2 w grupie B               o wejście do finału przegrani z tego spotkania grają o miejsce 3. (Mecz o finał)

 

Mecze o miejsca trwają 1 x 15 minut

 

  1. Mecz o finał godz. 13.36 1 miejsce Gr A ………………… - 2 miejsce Gr B ……………………… ……:……
  2. Mecz o finał godz. 13.52 2 miejsce Gr A ………………… - 1 miejsce Gr B ……………………… ……:…… 
  3. Mecz o miejsce 9 godz. 14.04 5m. Gr A………………………-5m. Gr.B ………………………… ……:……
  4. Mecz o miejsce 7 godz. 14.20 4m. Gr.A………………………-4m. Gr.B ………………………… ……:……
  5. Mecz o miejsce 5 godz. 14.36 3m. Gr.A………………………-3m. Gr.B ………………………… ……:……

 

 

  1. Mecz o miejsce 3 godz. 14.52 

Drużyna przegrana z meczu nr 21 ……………………………- z przegraną z meczu nr 22 ………………………… ……:……

 

 

  1. Mecz finałowy o miejsce 1 godz. 15.08   

Wygrany z meczu nr 21…………………………………… -  Wygrany z meczu nr 22 ………………………………… ……:……

 

 

Ceremonia zakończenia połączona z uroczystym wręczeniem pucharów, dyplomów            i nagród wszystkim uczestnikom turnieju około godziny 15.30.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN