Rocznik 2009

Rocznik 2009 - ALEKS, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
wtorek, 20 sierpień 2019 20:47

Dzisiaj swoje dziesiąte urodziny obchodzi zawodnik rocznika 2009 - Aleks Hiszpański! Z tej okazji życzymy Aleksowi dużo zdrowia, szczęścia i samych sukcesów na boisku i poza nim!!!

Rocznik 2009 - Pierwszy Sparing zaliczony.
niedziela, 18 sierpień 2019 17:05

Przerwa wakacyjna już na dobre skończyła się dla naszych zawodników. Po pierwszym tygodniu treningów zagraliśmy również pierwszy sparing, naszym przeciwnikiem była kadra powiatu mikołowskiego.

Pomimo wielu nieobecności w naszych barwach wystąpiło 15 zawodników, z tego 3 nowych. Mecz był z pewnością wartościowy dla naszej drużyny i dostarczył trenerom wiele informacji do przemyśleń. 

Kolejny sparing planowany jest na piątek.

W ostatnim tygodniu sierpnia nasi zawodnicy jadą na obóz do Bielska-Białej, gdzie zagrają towarzysko z miejscowym Podbeskidziem oraz Rekordem.

 

Zapraszamy wszystkich chetnych z rocznika 2009 do dołączenia do naszej drużyny! Wiecej informacji u trenerów, których numery telefonu znajdują sie w zakladce "kontakt" na naszej stronie.

SRS Gwiazda Ruda Śląska przystąpiła do programu certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN. Przeszliśmy już wszystkie wymagane procedury i aktualnie nasza działalność w zakresie szkolenia dzieci będzie weryfikowana przez przedstawicieli PZPN.

Aktualnie rozpoczął się kolejny etap Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Przypominamy, że SRS Gwiazda stara się o przyznanie brązowej gwiazdki. W pierwszym etapie programem zostały objęte zespoły rocznika 2009 i 2010 naszej szkółki.

Dlatego też informujemy rodziców albo opiekunów prawnych dzieci roczników 2009 i 2010 o konieczności zarejestrowania swoich dzieci jako zawodników w portalu Łączy Nas Piłka oraz złożenia wniosku w celu potwierdzenia zawodnika w szkółce piłkarskiej ZOBACZ LINK

https://m.laczynaspilka.pl/click.html…&

Dodajmy, że także podczas najbliższych treningów będziemy się starali pomóc rodzicom w zakładaniu kont. Prosimy rodziców o rejestrację zgodnie z instrukcją.

Rocznik 2009 wraca do treningów!

wtorek, 06 sierpień 2019 20:49

Treningowe zmagania rozpoczęli dziś zawodnicy z rocznika 2009.

 

Chlopcy z pełnym zaangażowaniem rywalizowali w rożnych ćwiczeniach i grach. Zmęczeni, ale szczęśliwi - tak sami podsumowali swój udział w treningu! To dobry prognostyk przed obozem, na który rocznik 2009 wyjeżdża w ostatnim tygodniu sierpnia.

 

Zapraszamy wszystkie dzieci z rocznika 2009 do dołączenia do naszej drużyny! Więcej informacji u trenera Mateusza Nowickiego i trenera Arka Spiolka, których numery można znaleźć na naszej stronie w zakładce kontakt.

Gratulujemy

wtorek, 25 czerwiec 2019 20:05

Arkadiusz Spiolek z tytułem trenerskim UEFA A. Gratulujemy Panie Trenerze. Liczymy na jeszcze lepsze postępy naszych zawodników i wyniki zespołów. Przypominamy, że Arek prowadzi nasze zespoły rocznika 2009 i 2011 a od września będzie także trenerem w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej.

Warto dodać, że trakcie kursów podnoszących kwalifikacje są kolejni trenerzy naszego klubu - Wojciech Działach i Wiktor Grzywaczewski.

Rocznik 2009 - Ostatnia kolejka za nami

czwartek, 06 czerwiec 2019 08:12

Wszystko co dobre kiedyś się kończy....
Takimi słowami podsumować możemy sezon wykonaniu Gwiazdy rocznika 2009 występującej w Lidze Orlika. Nasza drużyna walczyła na dwóch płaszczyznach ligi, w pierwszej grupie i trzeciej. Wczorajszego dnia rozegraliśmy dwa ostatnie mecze. W pierwszej grupie pokonujemy Uranie Ruda Śląska 2:18 i ostatecznie zajmujemy 2 miejsce zdobywając 49pkt tyle samo punktów co pierwszy SMS Ruda Śląska. Możemy pochwalić się najlepszym stosunkiem bramkowym w lidze strzelając najwięcej bramek że wszystkich drużyn 204 oraz tracąc najmniej 34. Pozostał lekki niedosyt, jednak 16 zwycięstw 1 remis 1 porażka (w pierwszym meczu) powoduje iż należą się duże brawa dla naszego zespołu. Najwyższe zwycięstwo odnotowaliśmy jako gospodarz pokonując Uranie Ruda Śląska 20:2.W trzeciej grupie jako gospodarz pokonujemy Józefke Chorzów 6:1, ostatecznie sezon kończymy na 7 miejscu uzyskując 24 pkt strzelając 85 bramek przy czym tracimy 102. Najwyższe zwycięstwo w tej grupie odnotowaliśmy z Orlikiem Ruda Śląska wygrywając 2:12. Najwięcej bramek z naszej drużyny zdobył Oskar Rogosz pokonując bramkarzy aż 75 razy. Jednak na wyniki nie składają się tylko zdobyte bramki ale także gra obronna, która naprawdę spisywał się dobrze. Chcieliśmy bardzo podziękować zawodnikom za zaangażowanie oraz za godne reprezentowanie barw Gwiazdy, jednocześnie mamy nadzieję iż poprzeczkę podniesiemy sobie jeszcze wyżej, rozpoczynając już od czwartkowego treningu, który odbędzie się na Nowym Bytomiu o godzinie 17:30. Zapraszamy również nowych zawodników, którzy chcieliby spróbować swoich sił w drużynach Gwiazdy. Przypominamy rodzicom o zapisywanie się na zakończenie sezonu, które odbędzie się w restauracji Parkowej w Bielszowicach.

Dobra forma nie opuszcza naszych zawodników.

Wczoraj w grupie pierwszej Ligi Orlika rywalizowaliśmy ze Slavią Ruda Śląska, którą pewnie pokonaliśmy 13:1.

W grupie trzeciej naszym przeciwnikiem był UKS Ruch Chorzów. Po otwartym meczu, wygrywamy 9:6. 

Za tydzień czeka nas ostatnia kolejka naszej ligi. Będziemy mierzyć się z Uranią Ruda Śląska i Józefką Chorzów.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN