Rocznik 2005 - Gwiazda - Ruch Chorzów S.A. 2:0

W słoneczne październikowe popołudnie nasze Gwiazdy rozegrały kolejny mecz ligowy. Rywalem był zespół Ruchu Chorzów który zgromadził do tego meczu tyle samo punktów co nasza Gwiazda, zapowiadało to emocje do samego końca gdyż remis w tym meczu nie urządzał żadnej z drużyn.

Pierwsza połowa bardzo wyrównana a obie drużyny stworzyły sobie sytuacje do strzelenia gola .Jedną sytuację wykorzystali gospodarze czyli Gwiazda Ruda Śląska,nasz niezawodny egzekutor Alan strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza Ruchu i w 14 min. obejmujemy prowadzenie. Druga połowa to przewaga naszych Gwiazdorów i kilka nie wykorzystanych sytuacji po naszej stronie. Goście nie pozostawali dłużni i kilka krotnie zagrozili naszej bramce ale na posterunku był nasz bramkarz albo strzały mijały naszą bramkę. W 49 min zadaliśmy drugi cios i ponownie Alan strzałem z rzutu wolnego po raz drugi pokonał bramkarza Ruchu i dwubramkowe zwycięstwo dowozimy do końca. Brawo chłopcy za walkę ,grając bez zmienników po raz kolejny stajecie na wysokości zadania.

Gwiazda Ruda Śląska - Ruch Chorzów S.A.

              2             :          0

Bramki zdobyli:

14 min.   1:0  Alan Szczepaniuk rzut wolny

49 min.   2:0  Alan Szczepaniuk rzut wolny

Skład Gwiazdy: Tomasz Broniszewski (kpt) - Kamil Lipiński,Oskar Rzepka,Michał Orzoł,Marcin Wojciuch,Dawid Rossmann,Łukasz Krawczyk,Alan Szczepaniuk,Piotr Wiktor

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN