Rocznik 2005 -SRS GWIAZDA I RUDA ŚLĄSKA - KS KAMIONKA MIKOŁÓW 20:2 (13:2)

Prawdziwą kanonadę strzelecką urządziła sobie dzisiaj nasza drużyna, aplikując przyjezdnym aż 20 bramek. Nikt nie ma chyba wątpliwości, że aktualnie jesteśmy poza zasięgiem drużyny z Mikołowa. W trakcie meczu oddaliśmy niezliczoną liczbę strzałów na bramkę piłkarzy Kamionki, choć gwoli sprawiedliwości trzeba przyznać, że połowa z tych, które znalazły drogę do bramki, trafiając na lepiej dysponowanego bramkarza, po prostu zostałaby obroniona. Ponadto należy pamiętać, że nawet prowadząc wysoko, nie należy lekceważyć przeciwnika, ponieważ jest to nieeleganckie i  niezgodne z duchem fair play. Bramkarza gości pokonywaliśmy średnio co 3 minuty, dlatego nie sposób w krótkiej relacji opisać wszystkie akcje, po których padły dla nas gole. Na szczególną uwagę zasługuje fantastyczna bramka z 7’ strzelona głową przez Alana. Bramki dla nas w dzisiejszym meczu zdobywali Alan 7 (7’, 7’, 24’, 26’, 44’, 47’, 49’), Łukasz 5 (3’, 6’, 28’, 29’, 51’),  Dawid 2 (8’, 9’), Bartek 2 (15’, 23’), a po jednym trafieniu zaliczyli Misiek (19’), Tomek (40’), Kamil (43’) oraz Michał (58’), którego strzał postawił dwójkę z przodu na tablicy wyników. Dziś jedyną niewiadomą pozostawały rozmiary naszej wygranej. Ostatecznie pewnie i wysoko wygraliśmy ten mecz 20:2.