Juniorzy - Niedzielne porażki

Dwie porażki w niedzielnych meczach ponieśli nasi juniorzy. W Chorzowie nasz drugi zespół zagrał w liderem Józefką Chorzów. Rywale wygrali zasłużenie 6-0. Natomiast pierwszy zespół Gwiazdy SMS gościł w III lidze Źródło Kromołów. Goście objęli prowadzenie po 10 sekundach meczu! Następnie praktycznie przez całą pierwszą połowę dominowali gospodarze - z kilku sytuacji bramkowych wykorzystali tylko jedną i po golu Mazura był remis 1-1. W II połowie po 10 minutach i dwóch błędach naszej defensywy Kromołów prowadził 3-1. Niestety nasi zawodnicy byli bezradni w ataku pozycyjnym, goście bronili się całym zespołem często przerywając grę faulami. Wprawdzie Byrski w rzutu karnego na 5 minut przed końcem zniżył na 2-3, to jednak także goście z rzutu karnego trafili w doliczonym czasie gry i Gwiazda SMS przegrała 2-4. W I połowie zaprezentowaliśmy się nieźle, a w drugiej nasza gra była już bez pomysłu. Szkoda zgubionych punktów w takim spotkaniu.