Klasa B – Gwiazda II Ruda Śląska – TP Jastrząb II Bielszowice 1-1 (0-0)

Derbowe spotkanie w Klasie B zakończyło się sprawiedliwym remisem 1-1. W I połowie lepsze wrażenie sprawiali gospodarze jednak nie mogli stworzyć sobie sytuacji bramkowych. W II połowie spotkanie się wyrównało – walki było dużo jednak sytuacji bramkowych bardzo mało. Emocje rozpoczęły się kiedy sędzia pokazał, że dolicza 2 minuty… spotkania które trwało nawet 8 minut.

Najpierw rzut wolny dla gości – gapiostwo defensywy Gwiazdy i … bramkarz Bielszowic Kałka głową trafia w okienko bramki naszej drużyny… goście długo cieszyli się, opóźniali wznowienie gry i kolejne emocje! Praktycznie po wznowieniu piłka trafia w pole karne przeciwników, gdzie faulowany jest Hainz i sędzia wskazuje na rzut karny! Kolejne dyskusje i wreszcie do piłki podchodzi Dominik Chromik i jego uderzenie broni Kałka! Dobitka Dworaczka trafia jednak do bramki rywali…. ale w górę chorągiewkę podnosi asystent sędziego!

Arbiter decyduje o powtórce rzutu karnego dla Gwiazdy, gdyż bramkarz przekroczył linię bramkową przed strzałem.!!!

Kolejna próba i tym razem Chromik nie daje szans bramkarzowi gości – 1-1! Takie rzeczy tylko w Klasie B!!!