Terminarz

Kolejka nr 13
UKS SZOPIENICE 2:0 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 1:2 MKS SIEMIANOWICZANKA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 3:0 GKS WAWEL WIREK
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 6:1 KS HETMAN 22 KATOWICE
RUCH II CHORZÓW S.A. 2:0 KS KAMIONKA
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 3:2 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
LKS ORZEŁ MOKRE 2:1 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 12
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 1:2 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 3:2 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
GKS WAWEL WIREK 1:2 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2:0 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
MKS SIEMIANOWICZANKA 1:1 RUCH II CHORZÓW S.A.
KS HETMAN 22 KATOWICE 3:4 UKS SZOPIENICE
KS KAMIONKA 0:1 LKS ORZEŁ MOKRE
Kolejka nr 11
LKS ORZEŁ MOKRE 3:2 MKS SIEMIANOWICZANKA
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 5:2 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
GKS WAWEL WIREK 2:0 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 3:1 KS HETMAN 22 KATOWICE
UKS SZOPIENICE 1:7 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 6:1 KS KAMIONKA
RUCH II CHORZÓW S.A. 6:0 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
Kolejka nr 10
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 0:2 LKS ORZEŁ MOKRE
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 1:2 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:1 GKS WAWEL WIREK
MKS SIEMIANOWICZANKA 3:1 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
KS KAMIONKA 1:3 UKS SZOPIENICE
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2:3 RUCH II CHORZÓW S.A.
KS HETMAN 22 KATOWICE 1:1 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 9
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:4 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
UKS SZOPIENICE 2:6 MKS SIEMIANOWICZANKA
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 0:2 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
GKS WAWEL WIREK 3:2 KS HETMAN 22 KATOWICE
KS KAMIONKA 4:1 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
LKS ORZEŁ MOKRE 2:3 RUCH II CHORZÓW S.A.
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 6:1 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
Kolejka nr 8
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 3:6 UKS SZOPIENICE
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 3:0 GKS WAWEL WIREK
MKS SIEMIANOWICZANKA 1:1 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 3:2 LKS ORZEŁ MOKRE
RUCH II CHORZÓW S.A. 2:4 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
KS KAMIONKA 5:2 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
KS HETMAN 22 KATOWICE 2:3 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
Kolejka nr 7
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 3:0 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
UKS SZOPIENICE 2:4 RUCH II CHORZÓW S.A.
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 3:4 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
GKS WAWEL WIREK 0:1 KS KAMIONKA
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 2:3 MKS SIEMIANOWICZANKA
KS HETMAN 22 KATOWICE 0:5 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 0:1 LKS ORZEŁ MOKRE
Kolejka nr 6
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 0:4 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
MKS SIEMIANOWICZANKA 2:1 GKS WAWEL WIREK
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 5:1 KS HETMAN 22 KATOWICE
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 3:3 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
KS KAMIONKA 3:1 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
RUCH II CHORZÓW S.A. 2:0 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
LKS ORZEŁ MOKRE 7:3 UKS SZOPIENICE
Kolejka nr 5
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 3:2 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
UKS SZOPIENICE 1:0 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
GKS WAWEL WIREK 2:2 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:3 MKS SIEMIANOWICZANKA
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 0:8 RUCH II CHORZÓW S.A.
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 1:3 LKS ORZEŁ MOKRE
KS HETMAN 22 KATOWICE 1:3 KS KAMIONKA
Kolejka nr 4
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 3:0 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
MKS SIEMIANOWICZANKA 3:1 KS HETMAN 22 KATOWICE
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 4:3 UKS SZOPIENICE
KS KAMIONKA 0:0 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 0:1 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
RUCH II CHORZÓW S.A. 4:1 GKS WAWEL WIREK
LKS ORZEŁ MOKRE 3:4 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 3
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 0:0 MKS SIEMIANOWICZANKA
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:3 RUCH II CHORZÓW S.A.
GKS WAWEL WIREK 3:2 LKS ORZEŁ MOKRE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:3 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 1:2 KS HETMAN 22 KATOWICE
UKS SZOPIENICE 3:1 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
KS KAMIONKA 1:0 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
Kolejka nr 2
LKS ORZEŁ MOKRE 6:0 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 0:1 GKS WAWEL WIREK
UKS SZOPIENICE 0:3 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
RUCH II CHORZÓW S.A. 3:1 KS HETMAN 22 KATOWICE
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 0:4 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
MKS SIEMIANOWICZANKA 1:0 KS KAMIONKA
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 3:5 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
Kolejka nr 1
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:3 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
GKS WAWEL WIREK 3:0 UKS SZOPIENICE
KS HETMAN 22 KATOWICE 0:7 LKS ORZEŁ MOKRE
KS KAMIONKA 7:0 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 4:1 RUCH II CHORZÓW S.A.
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 0:6 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
MKS SIEMIANOWICZANKA 0:0 ŚKS NAPRZÓD LIPINY

Kolejka nr 14
20 marzec 2022
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 11:00 MKS SIEMIANOWICZANKA
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 11:00 KS KAMIONKA
RUCH II CHORZÓW S.A. 11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
LKS ORZEŁ MOKRE 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
UKS SZOPIENICE 11:00 GKS WAWEL WIREK
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 15
26 marzec 2022
KS HETMAN 22 KATOWICE 17:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
27 marzec 2022
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 11:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 UKS SZOPIENICE
GKS WAWEL WIREK 11:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 11:00 LKS ORZEŁ MOKRE
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 11:00 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
KS KAMIONKA 11:00 MKS SIEMIANOWICZANKA
Kolejka nr 16
2 kwiecień 2022
KS HETMAN 22 KATOWICE 11:00 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
3 kwiecień 2022
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 11:00 KS KAMIONKA
MKS SIEMIANOWICZANKA 11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
RUCH II CHORZÓW S.A. 11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
LKS ORZEŁ MOKRE 11:00 GKS WAWEL WIREK
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 11:00 UKS SZOPIENICE
Kolejka nr 17
9 kwiecień 2022
KS HETMAN 22 KATOWICE 17:00 MKS SIEMIANOWICZANKA
10 kwiecień 2022
UKS SZOPIENICE 11:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 11:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 LKS ORZEŁ MOKRE
GKS WAWEL WIREK 11:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 11:00 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 11:00 KS KAMIONKA
Kolejka nr 18
17 kwiecień 2022
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
KS KAMIONKA 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
MKS SIEMIANOWICZANKA 11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 11:00 GKS WAWEL WIREK
RUCH II CHORZÓW S.A. 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
LKS ORZEŁ MOKRE 11:00 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 UKS SZOPIENICE
Kolejka nr 19
23 kwiecień 2022
KS HETMAN 22 KATOWICE 17:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
24 kwiecień 2022
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
UKS SZOPIENICE 11:00 LKS ORZEŁ MOKRE
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 11:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
GKS WAWEL WIREK 11:00 MKS SIEMIANOWICZANKA
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 11:00 KS KAMIONKA
Kolejka nr 20
1 maj 2022
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
KS KAMIONKA 11:00 GKS WAWEL WIREK
MKS SIEMIANOWICZANKA 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 11:00 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
RUCH II CHORZÓW S.A. 11:00 UKS SZOPIENICE
LKS ORZEŁ MOKRE 11:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
Kolejka nr 21
8 maj 2022
LKS ORZEŁ MOKRE 11:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
UKS SZOPIENICE 11:00 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 11:00 MKS SIEMIANOWICZANKA
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 KS KAMIONKA
GKS WAWEL WIREK 11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
Kolejka nr 22
14 maj 2022
KS HETMAN 22 KATOWICE 17:00 GKS WAWEL WIREK
15 maj 2022
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 11:00 KS KAMIONKA
MKS SIEMIANOWICZANKA 11:00 UKS SZOPIENICE
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 11:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
RUCH II CHORZÓW S.A. 11:00 LKS ORZEŁ MOKRE
Kolejka nr 23
22 maj 2022
RUCH II CHORZÓW S.A. 11:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
LKS ORZEŁ MOKRE 11:00 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 MKS SIEMIANOWICZANKA
UKS SZOPIENICE 11:00 KS KAMIONKA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
GKS WAWEL WIREK 11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
Kolejka nr 24
28 maj 2022
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 11:00 GKS WAWEL WIREK
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 11:00 UKS SZOPIENICE
KS KAMIONKA 11:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
MKS SIEMIANOWICZANKA 11:00 LKS ORZEŁ MOKRE
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 11:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
KS HETMAN 22 KATOWICE 17:00 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
Kolejka nr 25
5 czerwiec 2022
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 11:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY
RUCH II CHORZÓW S.A. 11:00 MKS SIEMIANOWICZANKA
LKS ORZEŁ MOKRE 11:00 KS KAMIONKA
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
UKS SZOPIENICE 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 GKS WAWEL WIREK
Kolejka nr 26
11 czerwiec 2022
KS HETMAN 22 KATOWICE 17:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
12 czerwiec 2022
ŚKS NAPRZÓD LIPINY 18:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
GKS WAWEL WIREK 18:00 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 18:00 UKS SZOPIENICE
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 18:00 LKS ORZEŁ MOKRE
KS KAMIONKA 18:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
MKS SIEMIANOWICZANKA 18:00 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW

Szukaj

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj