Aktualności

sobota, 23 styczeń 2021 23:20

MVP meczu - Brawa dla Olafa

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

MVP spotkania Gwiazda - Jantar został Olaf Baranowicz. Brawa dla naszego wychowanka, który był jednym z liderów naszej drużyny.

sobota, 23 styczeń 2021 23:15

MMP U15 - Podsumowanie dzień 2

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Drugi dzień mistrzostw rozpoczęliśmy od remisu 4-4 z Gattą Zduńska Wola. Przez cały mecz atakowaliśmy o goniliśmy wynik. Rywale praktycznie z każdej sytuacji którą stworzyli zdobywali bramki i cały czas prowadzili i Gwiazda doprowadzała do remisu. Po dwóch seriach spotkań w meczu o awans zagraliśmy z Jantarem Ustka i tylko wygrana dawała nam awans. Niestety podobnie jak we wcześniejszych spotkaniach pierwsi straciliśmy bramkę i znowu zmuszeni byliśmy do ciągłych ataków. Ostatecznie rywale prowadzili już 2-0 a honorowego gola zdobyliśmy na dwie minuty przed końcem. Gwiazda przegrała 1-2 i niestety z dorobkiem tylko 1 punktu żegnamy się z mistrzostwami. Szkoda, bo nasza gra z meczu na mecz wyglądała lepiej.

sobota, 23 styczeń 2021 08:53

MMP U 15 - Dzień drugi - link do transmisji

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
O 14.20 rozegramy drugie spotkanie na MMP U15. Gwiazda zmierzy się z Gattą Zduńska Wola. W piątek obydwa zespoły przegrały swoje spotkania.
Stawka meczu jest ogromna bowiem tylko wygrana przedłuża szansę na awans do ćwierćfinału.
Dodajmy, że trzeci mecz zagramy o 21.00. Skupiamy się jednak na najbliższym rywalu.
Link do transmisji
 
sobota, 23 styczeń 2021 08:52

MVP dla Oliviera

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Podczas turnieju finałowego MMP U15 w każdym spotkaniu jest wybierany MVP meczu. W naszym pierwszym meczu został nim nasz bramkarz Olivier Bik. Liczymy na dobrą dyspozycję wszystkich zawodników w sobotę. Gratulacje

sobota, 23 styczeń 2021 08:45

MMP U15 - Gwiazda - Garbarnia Kraków 1-3 (0-0)

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W pierwszym spotkaniu Mistrzostw Polski przegrywamy z Garbarnią Kraków 1-3. Było to dobre i emocjonujące spotkanie, którzy obserwatorzy uznali za jedno z dwóch najlepszych w pierwszym dniu mistrzostw. Oczywiście żałujemy braku skuteczności, nie wykorzystanego przedłużonego rzutu karnego ale rywale fizycznie byli od nas lepsi i skuteczniejsi. Ważne, że nasza gra pozwala mieć nadzieję, że w sobotę zdobędziemy komplet punktów i awans do dalszej fazy mistrzostw. Honorowego gola dla naszej drużyny zdobył Zdunkiewicz.

Komplet wyników

http://www.futsalmmp.pl/index.php?11,3,3,2

piątek, 22 styczeń 2021 16:31

MMP U15 - Mistrzostwa się rozpoczęły

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W piątek w Górznie w miejscowej Hali przy ulicy Generała Władysława Andersa 1A rozpoczął się turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu kategorii U-15. Gospodarzem turnieju jest klub Bór Regut. Turniej jest rozgrywany z godnie z obostrzenia i z zachowaniem wszelkich reguł reżimu sanitarnego.
Podopieczni Wiktora Grzywaczewskiego i Arkadiusza Grzywaczewskiego trafili do grupy D. Dzisiaj rozegrają pierwsze spotkanie - o 18.50 Gwiazda zmierzy się z RKS Garbarnia Kraków.
Link do transmisji https://youtu.be/sZHMZcH9e_U
poniedziałek, 18 styczeń 2021 20:22

MMP U17 - Kolejny turniej finałowy dla nas!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Mamy kolejny awans i sukces. Zespół Gwiazdy U17 dzisiaj w Bielsku Białej wywalczył awans do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Meldujemy się w gronie najlepszych 16 drużyn w Polsce.

poniedziałek, 4 styczeń 2021 09:36

MMP U15 - Awans na początek roku

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Zespół Gwiazdy awansował do turnieju finałowego MMP U15. W II turnieju, który tym razem odbył się w Wilkowicach podobnie jak w I turnieju zanotowaliśmy dwie wygrane i dwie porażki. W sumie naszą grupę wygrał Rekord Bielsko-Biała przed GLKS Wilkowice i Gwiazdą. Gratulujemy zawodnikom i sztabowi za awans. W eliminacjach prezentowaliśmy kameleonową formę - dobre występy przeplataliśmy z bardzo słabymi. Czasu na ustabilizowanie dobrej formy nie ma zbyt wiele bowiem finały odbędą się już w dniach 22-24 stycznia - gospodarzem jest Bór Regut.

Strona 1 z 3

Szukaj

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj