1 liga PLF – Gwiazda Ruda Śląska – FK Stal Mielec 17-6 (10-2)

Cóż było to dziwne spotkanie – tylko na początku rywale zdołali wyrównać na 1-1 i 2-2, a później trwał popis strzelecki Gwiazdy, który do przerwy skończył się wynikiem 10-2! Po zmianie stron grając już pełną kadrą Gwiazda zagrała trochę mniej skutecznie wygrając ostatecznie aż 17-6. Takiej wygranej Gwiazda nie odniosła już bardzo dawno. Dzisiaj kilka bramek ”debiutanckich” w 1 lidze – m.in. Paweł Grzywaczewski, Patryk Miłoń czy hat-trick Huberta Szarańca (dwa trafienia głową!). Całą drugą połowę zagrał kolejny 15-latek w naszym zespole – Dominik Chromik spisał się bardzo dobrze – teraz zbierać będzie niezbędne doświadczenie w kolejnych spotkaniach.

Najważniejsze – zagraliśmy w nowych strojach – dziękujemy wszystkim sponsorom za pomoc w zakupie sprzętu meczowego.

Bramki – Tkacz 5, Szaraniec 3, Dynek 2, Grzywaczewski 1, Miłoń 1, Siadul 2, Grzybowski 2, Kravets 1