2 liga futsalu Piast Gorzów Śląski - Gwiazda II Ruda Śląska 3-10 (2-2)

Drugą wygraną z rzędu odniosły rezerwy Gwiazdy. Po zwycięstwie ze Strzelcem Gorzyczki tym razem po raz pierwszy Gwiazda II zdobyła komplet punktów na wyjeździe. Jeszcze do przerwy zanosiło się na to, że gospodarze zdobędą pierwsze punkty w tym sezonie. Piast dwukrotnie obejmował prowadzenie, ale do przerwy był remis 2-2. Dopiero po zmianie stron rudzianie zagrali bardziej skutecznie i konsekwentnie w obronie. Wynik 10-3 dla Gwiazdy II nie pozostawia złudzeń, który zespół był w sobotnie popołudnie lepszy. Bramki dla naszej drużyny zdobywali - Mrowiec 4, Kujawa 2 oraz Górka, Martyn, Gładkowski i Hiszpański.

W środę rezerwy Gwiazdy zagrają w Krakowie i w przypadku wygranej złapią kontakt punktowy z górną częścią tabeli.